Vilniuje suimtas revolveriu grasinęs ir automobilį pagrobęs vyras

8ae6dd2022496efd136d895966dbfd36b30113f4
Vilnius
Asociatyvi nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Vilniuje antradienį pagrasinęs ginklu vyras pagrobė automobilį, tačiau netrukus buvo sulaikytas, o pas kartu važiavusį keleivį aptiktos narkotinės medžiagos.

Kaip pranešė Policijos departamentas, nusikaltimas įvykdytas antradienio vakarą, apie 19.20 val. Vilniuje, Ateities gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Anot policijos, 25-erių asmuo nukreipė į 21-erių vyrą daiktą, panašų į ginklą, bei įlipęs į automobilį „VW Jetta“ nuvažiavo. Tą pačią dieną apie 19.34 val. Vilniuje, P. Vileišio gatvėje, sulaikytas minėtas automobilis „VW Jetta“, kurio salone rastas ir paimtas daiktas, panašus į revolverį.

Pas keleivį rastas ir paimtas permatomas plastikinis maišelis su viduje esančiais baltos spalvos birios medžiagos pėdsakais, permatomas plastikinis maišelis su 10 rožinės spalvos tablečių bei daiktas, panašus į granatą, kurios viduje buvo kristalo tipo medžiaga – įtariama, kad tai narkotinės medžiagos).

25-erių įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.