Vilniuje, Kalnėnuose, kitų metų pavasarį iškils prekybos ir sporto centras

Kalnėnų PC Vilniuje
Vilnius
Statytojų iliustracija
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „E1 NT“ gavo leidimą sostinės Kalnėnų rajone statyti prekybos ir sporto centrą. Pasak įmonės vadovo, investicijos į projektą turėtų siekti apie 16-17 mln. eurų.

„E1 NT“ vadovo Dariaus Baliukevičiaus teigimu, komplekse turėtų įsikurti „Iki“, „Pepco“, Medicinos ir diagnostikos centras, vaistinės, restoranas, kitos prekybos ir paslaugų vietos. Be to, komplekse įsikurs privatus vaikų darželis su pradine mokykla, vaikų būreliai.

Anot D. Baliukevičiaus, sporto komplekse bus įrengtas baseinas ir sporto klubas, o jo operatorė bus bendrovė „Plaukimo šeima“. 

„Norime, kad vienoje komplekso dalyje būtų prekyba, paslaugos, ko, manytume, reikia, o iš kitos pusės būtų ugdymo ir sveikatinimo veiklos. Atrodo, kad toks kompleksas savo funkcine sandara į didžiąją poreikių dalį gyventojų, gyvenančių Kalnėnuose ir šalia, tikrai atsakys“, – BNS Plius aiškino D. Baliukevičius.

Anot jo, šiuo metu susitarta dėl 95 proc. patalpų nuomos. 

„Su statybomis jau startavome, tik parengiamieji darbai vyksta, ne visada aikštelėje, bet realiai technika nuo pirmadienio turėtų išvažiuoti“, – teigė „E1 NT“ vadovas.

Anot jo, kompleksą Estų gatvėje atidaryti ketinama 2024-ųjų balandį-gegužę.

„Planavome pavasarį gauti leidimą, tai buvo tokia viltis iki Kalėdų (pastatyti – BNS Plius), bet užsitęsė įvairūs derinimo etapai ir su institucijomis, ir su bendruomene. Tai nuo žiemos priklauso – jeigu žiema bus pakankamai švelni, tai bandysime Velykoms, jeigu žiema bus ne tokia švelni, tai iki pavasario pabaigos turėtume spėti. Planuojame balandį, vėliausiai gegužę atsidaryti, toks planas yra“, – tvirtino D. Baliukevičius.