Vilniaus savivaldybės komisija tirs, kodėl Paupio gatvėje nuvirto namo siena

Vilniaus savivaldybės komisija tirs, kodėl Paupio gatvėje nuvirto namo siena
Vilnius
BNS/Fotobankas nuotr.
Paulius Perminas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Sostinės savivaldybės sudaryta avarijos tyrimo komisija tirs, kodėl penktadienį Vilniuje, Paupio gatvėje, nuvirto namo siena.

„Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu bus sudaryta avarijos tyrimo komisija. Šiuo metu kalbamasi su Valstybine teritorijų planavimo ir statybos inspekcija ir bus užsakoma ekspertizė“, – BNS pirmadienį nurodė Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Irmantas Kuzas.

Anot Statybos inspekcijos atstovės Rasos Kėkštienės, ši institucija savo ruožtu tirs šalia vykdomų statybos darbų valstybinę priežiūrą.

„Ten yra rekonstruojamas ūkinės paskirties pastatas. Atliksim valstybinės priežiūros tyrimą“, – sakė ji.

R. Kėkštienės teigimu, kitų pastatų valstybinę priežiūrą vykdys savivaldybė. Atstovė pažymėjo, jog komisijos tyrimas gali užtrukti apie 10-15 dienų.

„Kadangi viskas įvyko pastatytuose, priduotuose, gyvenamuose statiniuose, tai valstybinę priežiūrą vykdo savivaldybė“, – sakė ji.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) teigimu, pranešimas apie nuvirtusią dviejų aukštų mūrinio daugiabučio namo sieną gautas penktadienį, apie 18.55 valandą. Pažymima, jog atvykus gelbėtojams buvo aptikta nuslinkusi Vilniaus miesto sena gynybinė siena, ant kurios viršaus buvo pristatyta nauja siena.

Pasak PAGD, iš įvykio vietos buvo evakuota 15 žmonių. Į įvykio vietą iškviestas Statybos inspekcijos darbuotojas nustatė, kad keturių pastatų konstrukcijoms pavojaus nėra.