Vilniaus rajono savivaldybėje apdovanoti vaikų piešinių konkurso „Ruduo ir aš“ laureatai

d2_vrsa-36
Vilnius
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilniaus raj. savivaldybės inf.

Penktadienį Vilniaus rajono savivaldybėje pasveikinti vaikų piešinių konkurso „Ruduo ir aš“ nugalėtojai. Iš beveik 600 gautų piešinių geriausiuoju pripažintas Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos mokinės Julianos Polinskos (11 m.) darbas. Antrąją vietą užėmė Nemėžio vaikų lopšelio-darželio auklėtinio David Vesko (5 m.) piešinys, trečiąją – Kalvelių Stanislovo Moniuškos gimnazijos mokinės Evelinos Beliavskos (10 m.) darbas.

Renginio metu Vilniaus rajono meras, šio konkurso globėjas Robert Duchnevič pasidžiaugė, kad Vilniaus rajono moksleiviai aktyviai įsitraukė į piešinių konkursą ir pažymėjo, kad visų darbų autoriai verti padėkos bei gražiausių atsiliepimų.

„Nors jau sulaukėme ir žiemos, tačiau gražu vaikų akimis prisiminti visai neseniai buvusį nuostabų metų laiką – rudenį. Jaunųjų menininkų darbuose gausu įvairovės – vaikai piešė gamtą, žmones, gyvūnus, namų aplinką. Visų piešiniai yra originalūs, kūrybiški, parodantys tiek rudens išskirtinumą, tiek ir autorių talentą. Sveikinu konkurso nugalėtojus, taip pat džiugu, kad tarp atrinktų piešinių yra ir vos 2 metų amžiaus mergaitės, galbūt ateityje būsimos garsios dailininkės, darbas“, – sakė R. Duchnevič.

Meras taip pat dėkojo mokytojams ir tėveliams, kurie padėjo vaikams atskleisti savo meninius gebėjimus, džiaugtis kūrybos procesu.

Renginio metu meras pakvietė vaikus ir juos atlydėjusius pedagogus bei tėvelius įžiebti Kalėdinę savivaldybės eglę.

Piešinių konkurse galėjo dalyvauti visi šioje savivaldybėje gyvenantys ikimokyklinio, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai. Pagal konkurso nuostatus visus piešinius peržiūrėjo savivaldybės sudaryta komisija ir atrinko, jos manymu, geriausius 30 piešinių. Vėliau vyko viešas visuomenės balsavimas internetu, po kurio galutinai ir paaiškėjo, kas tapo konkurso  nugalėtojais.

Piešinių autoriams skirti prizai ir padėkos, jų darbai eksponuojami savivaldybėje surengtoje parodoje.

Konkursu taip pat siekta paskatinti jaunuosius rajono gyventojus didžiuotis savo gyvenamąja aplinka, gretimomis vietovėmis bei paraginti kitus apsilankyti Vilniaus rajone, kuriame gausu nuostabios gamtos, kultūros paveldų ir šiuolaikiškų objektų.