Sportas2023 m. Spalio 3 d. 13:57

Vilniaus rajono jaunimo komanda – U-21 Lietuvos čempionė

Etaplius.ltŠaltinis: Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos inf.

279570

Savaitgalį Vilniuje įvyko žolės riedulio iki 21 m. pirmenybių varžybos, kurių metu Lietuvos čempionės titulą iškovojo SC-Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai.

Vaikinų tarpe Vilniaus rajono SC-Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai įveikę 3:2 Šiaulių, 2:1 Vilniaus ir 8:0 Širvintų komandas tapo Lietuvos čempionais.

Čempionų titulus pelnė Kamil Kovger, Andžej Burkot (taip pat pripažintas geriausiu žaidėju), Tomaš Burkot, Denis Astilovski, Gabrielius Paškelis, Rafal Stankevič, Edgar-Francišek Saldiun sporto centro auklėtiniai ir sporto mokyklos auklėtiniai Džiugas Butkus, Daniel Jurcevič, Daniel Komarovski, Patrikas Kumpickij, Jonas Dzingulevičius, Daniel Belogolovko.

Apdovanojimus sportininkams įteikė Lietuvos žolės riedulio prezidentas Leonardas Čaikauskas ir Europos žolės riedulio federacijos atstovė Monika Ivanauskaitė. Finalinėms varžyboms teisėjavo Vilniaus rajono sporto centro auklėtinis Karolis Donculas.