Vilniaus rajone, tarnybinėse patalpose, rastas negyvas pasienietis

432583696_960657898781497_8715601011799393552_n
Vilnius
VSAT nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Vilniaus rajone, Mickūnuose, trečiadienį rytą tarnybinėse patalpose rastas negyvas pasienietis, Eltai patvirtino Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis.

VSAT duomenimis, vyras tarnavo VSAT specialios paskirties skyriuje. Viena iš įvykio versijų – savižudybė.

36 metų pareigūnas buvo daug kartų skatintas, nė karto nebuvo baustas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ministrė: jei yra kokių problemų tarnybose, investuosime papildomai į psichologinės sveikatos gerinimą

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė trečiadienį žurnalistams patvirtino, kad apie galimą pasieniečio savižudybę kalbėjosi su VSAT vadu Rustamu Liubajevu.

Ji teigė šios konkrečios situacijos komentuoti nenorinti, tačiau pažymėjo, jog ministerija gali inicijuoti diskusiją apie pareigūnų psichologinės sveikatos gerinimą.

„Tikrai labai daug dėmesio skiriame, kalbėdami su visais statutinių tarnybų vadovais, tai pačiai psichologinei atmosferai, psichologinei pareigūnų sveikatai, kaip jie jaučiasi, nes tikrai suvokiame, kad tai yra svarbus dalykas. Matyt, grįšime prie šitų klausimų, bandysime pasiaiškinti, kokia yra situacija. (...)

Persižiūrėsime, jei yra kažkokių problemų mūsų tarnybose, tai tikrai investuosime papildomą dėmesį, stiprindami ir gerindami psichologinę mūsų pareigūnų sveikatą“, – kalbėjo A. Bilotaitė.