Vilniaus rajone siūloma įdiegti gyventojo kortelę

cute-family-concept-arrangement-with-copy-space_23-2148485832
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Vilniaus rajono savivaldybės tarybai svarstyti pateiktas pasiūlymas sukurti gyventojams skirtą „Vilniaus rajono gyventojo kortelę“, kuri jos naudotojams suteiktų įvairių nuolaidų paslaugoms, prekėms, renginiams ir kt.

Pasiūlymą kartu pateikė Lietuvos Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) ir Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos.

Kaip teigia vienas iš pasiūlymo autorių, tarybos narys Waldemaras Urbanas, kortelės tikslas yra skatinti rajono gyventojus dažniau naudotis savivaldybės įstaigų teikiamomis paslaugomis, pirmiesiems išbandyti naujoves, gauti aktualią informaciją, taip pat pasinaudoti verslo ir įstaigų siūlomomis nuolaidomis.

„Bendradarbiauti kviečiamas ir čia veikiantis verslas. Tikimės, kad mūsų rajone veikiantis verslas taip pat pasiūlys gyventojams, turintiems kortelę ar programėlę, įvairių nuolaidų. Nuo maitinimo iki grožio paslaugų, nuo buities prekių iki automobilių priežiūros – kiekvienas verslas, kuriam svarbus Vilniaus rajono gyventojas, galės prisijungti prie šios iniciatyvos“, – pranešime spaudai sakė LLRA-KŠS frakcijos seniūnas W. Urbanas.

Planuojama, kad projektui įgyvendinti būtų reikalinga apie 25 tūkst. eurų iš savivaldybės biudžeto.

Projektas toliau bus nagrinėjamas komitetuose, o galutinai dėl jo taryba balsuos kito posėdžio metu.