Vilkijos kultūros centras turi naują vadovę

vilikijos_kc_direktore
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Vilkijos kultūros centrui nuo vasario 1 dienos vadovauti pradėjo naujoji direktorė Aušra Junevičė. A. Junevičė – ne naujokė kultūros centre, čia ji dirba nuo 2021 metų. Buvo kultūros projektų vadovė, taip pat kultūrinės veiklos organizatorė Saulėtekių laisvalaikio salėje. Specialistė buvo atsakinga už projektų rengimą, jų įgyvendinimą, parodų ir renginių organizavimą.

Dirbdama kultūros centre A. Junevičė buvo atsakinga už bendravimą su Kaunas 2022 organizatoriais, bendrų renginių organizavimą Vilkijos mieste. Šiuolaikinių seniūnijų projektas – džiazo muzikos festivalis „Kelkis ir džiazuok“ – taip pat parengtas Aušros.

2017-2020 m. dirbo įmonėje „Otaksa“ ir buvo atsakinga už konferencijų, seminarų, įvairių renginių organizavimą. A. Junevičė metus dirbo Telia Lietuva viešojo sektoriaus projektų vadove, o prieš tai dešimt metų darbavosi kitoje telekomunikacijų bendrovėje „Omnitel“. Reklamos sritis Aušrai taip pat pažįstama – 1993-1997 metais dirbo įmonėje „Litera“ direktoriaus pavaduotoja reklamai.

Kultūros centro direktorė 1991 m. baigė Kauno technologijos universitetą ir įgijo Lengvosios pramonės inžinieriaus-technologo specialybę. 2023 m. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre jai suteikta renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus kvalifikacija.

Direktorei patinka naujų idėjų generavimas ir jų įgyvendinimas, ji atsakinga, mėgstanti bendrauti ir dirbti komandoje.

Linkime naujai vadovei sėkmės!