Vilkaviškis

Vilkaviškio r. savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Vilkaviškio r. savivaldybė

302031

Gegužės 17 d. prie Vilkaviškio sporto ir pramogų centro vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų mokinių 2024 m. pavasario kroso pirmenybės, skirtos trenerio Vaclovo Miliausko atminimo taurei laimėti.

Pirmenybėse dalyvavo 91 bėgikas iš 6 rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Gimnazijų tarpe stipriausia buvo Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, antroji vieta atiteko Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijai, o trečiąją vieta užėmė Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazija.

Pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir mokyklų-daugiafunkcių centrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla, antroji vieta atiteko Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bėgikams, o trečiąją vietą užėmė Vilkaviškio rajono Kybartų „Saulės“ progimnazijos bėgikai.

Daugiau informacijos apie nugalėtojus rasite čia.