Vilkaviškio rajone lankosi svečiai iš Vokietijos

Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Vilkaviškio rajone šiomis dienomis lankosi Vokietijos Ahaus miesto merė Karola Voß, merės pavaduotojas Hans-George Althoff su žmona bei Raudonojo Kryžiaus Ahaus miesto atstovas, ilgametis Vilkaviškio rajono savivaldybės partneris ir garbės pilietis Heinrich Hollekamp.

Svečius Savivaldybės posėdžių salėje priėmė meras Algirdas Neiberka.

Vadovas delegacijai trumpai pristatė Vilkaviškio rajoną – supažindino su istorija, lankytinomis vietomis, žymiais žmonėmis, laisvalaikio pramogomis, kultūriniais renginiais, bendruomene bei vykdomais ir jau įgyvendintais projektais.

Taip pat su svečiais dalijosi patirtimi bei diskutavo apie šalių panašumus ir skirtumus.

Priėmime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjai – Kazys Kiaulakis ir Joris Juškauskas bei Savivaldybės tarybos nariai.

Po vizito Savivaldybėje svečiai aplankė Vilkaviškio Sporto ir pramogų centrą, miesto parke apžiūrėjo kalėdinių eglučių alėją, pasivaikščiojo taku palei Šeimenos upę, aplankė autobusų stotį.

Pasivaikščioję mieste vyko į Paežerių dvarą, Bartninkuose apžiūrėjo bažnyčios griuvėsius, lankėsi prie trijų sienų sankirtos Vištytyje, o vakare dalyvavo Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro repeticijoje.

Džiaugiamės prasminga draugyste su Ahaus miestu ir Vilkaviškio rajono garbės piliečiu Heinrich Hollekamp, kurio dėka kiekvienais metais į rajoną atvyksta humanitarinė pagalba.