Vik­to­ri­jos lai­kų ap­sės­ta mo­te­ris ir į dar­bą puo­šia­si lyg prin­ce­sė

Vik­to­ri­jos lai­kų ap­sės­ta  mo­te­ris ir į dar­bą  puo­šia­si lyg prin­ce­sė
Šiauliai
Monika Šlekonytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

33-ejų Ales­sand­ra Ca­si­rag­hi iš Ita­li­jos – tik­ra ka­ra­lie­nės Vik­to­ri­jos lai­kų prin­ce­sė. Daž­nas, ją pa­ma­tęs, nu­si­ste­bi, ar Ales­sand­ra nė­ra tik­ra prin­ce­sė. 19 am­žiaus ma­dos ap­sės­ta mo­te­ris jau pen­ke­rius me­tus ren­gia­si anų lai­kų rū­bais, nė ne­ke­tin­da­ma slėp­ti sa­vo aist­ros. Prie­šin­gai –  taip ji vaikš­to ne tik lais­va­lai­kiu, bet ir dar­be.
 

Alessandra senųjų laikų mada susidomėjo dar būdama paaugle. Tačiau fotografė ir marketingo specialistė rengtis lyg nužengus iš Viktorijos laikų ėmė tik prieš penkerius metus, kai iš Italijos persikėlė į Jungtinę Karalystę. Tik tada išdrįso taip, kaip visada norėjo, pasipuošti viešumoje.

Šiuo metu moteris turi daugiau nei 30 šiam laikotarpiui skirtų suknelių ir kitų drabužių, kurių siuvimu pasirūpina pati, jog atrodytų autentiškiau. „Rūbus dažniausiai aš siuvu pati, nes tokių, nuėjusi į parduotuvę, tiesiog nerasi. Turi išmokti siūti pati arba gebėti paaiškinti siuvėjams, ko tiksliai nori“, – apie iššūkius rasti norimų rūbų pasakoja 33-ejų moteris.

Italė, be abejo, neatsigina žvilgsnių. „Daugiausia komentarų aš sulaukiu dėl savo plaukų ir aprangos. Girdžiu, kaip gatvėje mane pamatę vaikai klausia savo mamų, ar esu tikra princesė, lyg Rapunzelė, – pasakoja Alessandra. – Bet kartais mane sustabdo vyresnės moterys ir pagiria, kaip elegantiškai atrodau bei primenu joms senus laikus.“

Apsirengusi 19-ojo amžiaus drabužiais, moteris keliauja į parduotuves, kino teatrą, net į darbą. Tiesa, jos vaikinas stiliaus nepakeitė – dėvi šiuolaikinius rūbus. Negana to, Alessandra ateityje ir savo namus nori paversti autentiškais Viktorijos laikų namais.

Parengta pagal Mirror.co.uk