Vietoj akies – brangakmeniais puoštas akies protezas

Vietoj akies – brangakmeniais puoštas akies protezas
Pasaulis
Wirestock nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Moteris, jaunystėje netekusi vienos akies, žmonėms parodė, kaip tiesiogine to žodžio prasme jos akis gali spindėti. Vietoj akies obuolio – brangakmenių spindesys.

Rachel Mackenzlee iš JAV sirgo agresyvia vėžio forma, kai jai buvo vos 18 mėnesių. Jos tėvams gydytojai pasakė, kad vienintelis būdas išgelbėti mažylės gyvybę – pašalinti akį.

Iš pradžių mergaitei buvo implantuota akis, tačiau iki 25 metų jai buvo atlikta operacija, kurios metu buvo pakeistas implantas akyje, kad būtų galima įdėti protezą. Su juo galima geriau atlikti judesius ir atrodyti tikroviškiau.

Tačiau moteris nusprendė būti išskirtinė. Dabar jos akis tiesiog spindi. Viename vaizdo įraše Rachel demonstruoja savo blizgantį deimantinį akies obuolio protezą ir pasakoja žmonėms, kad, jį nuimant, nė kiek neskauda: „Nuolat sulaukiu tokių komentarų, kuriuose klausiama, ar neskauda, arba sakoma: „Kol kas tai mano mėgstamiausias akies obuolys, bet atrodo, kad skauda.“

Įsidėti jį labai paprasta, tai parodoma vaizdo įraše – tarsi išimti ir įsidėti kontaktinius lęšius. Ir priduria: „Šis daiktas yra toks blizgus, kad net fotoaparatą sunku sufokusuoti, bet jei pažiūri arčiau, supranti, kad visi akmenys yra apgaubti, jie protezo viduje.“

Parengta pagal Dailystar.co.uk