Viešintų bendruomenė paminėjo 20-ties metų jubiliejų

Anykščiai
Anykščių rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Anykščių rajono savivaldybė

Gegužės 21 d. Viešintų bendruomenės namuose vyko graži šventė – Viešintų bendruomenė minėjo įkūrimo 20-metį. Tai bendruomenė, kuri gyvena susitelkusi ir brangindama kiekvieną savo narį, puoselėdama savo krašto gamtą, istoriją ir kultūrą.

Atrodytų 20 metų – dar pati jaunystė, tačiau nuveikti prasmingi darbai savo krašto ir žmonių labui kalba patys už save. Apie nuveiktus darbus kalbėjo bendruomenės pirmininkas Vitas Mykolas Zaikauskas.

Bendruomenės narius jubiliejaus proga sveikino Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

„Nuoširdžiai sveikinu Viešintų bendruomenę 20-ies metų jubiliejaus proga. Ši prasminga sukaktis – atliktų darbų įvertinimas ir sukauptos patirties sklaida, iš kurios galima daug ko pasimokyti.

Bėgant laikui netrūko iššūkių ir pakilimų, tačiau stipri Jūsų bendruomenė ir pelnytas vieni kitais pasitikėjimas leido sukurti nuolat augančią ir stiprėjančią Viešintų bendruomenę.

Linkiu ir toliau puoselėti bendruomeniškumo tradiciją, kurti prasmingas ir įkvepiančias iniciatyvas, atrasti dar daug naujo ir nepatirto, tegul pildosi Jūsų svajonės ir siekiai“, – kalbėjo Kęstutis Tubis.

Meninę programą dovanojo Anykščių kultūros centro Svėdasų skyriaus mėgėjų teatras „Iliuzija“, paruošęs  spektaklį pagal K. Sajos dviejų dalių komediją „Savaitgalio romanas“, rež. Ramunė Lapienytė.