Vienas iš Kauno centre vykusio išpuolio įtariamųjų lieka suimtas

368508973_672840931547797_8659060707086274797_n
Kaunas
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Vienas iš Kauno centre vykusio išpuolio įtariamųjų E. R. lieka suimtas, bet pakeistas suėmimo pagrindas, trečiadienį pranešė Kauno apygardos teismas.

Dviejų mėnesių suėmimas įtariamajam buvo paskirtas nuo rugpjūčio 30 iki spalio 30 dienos, Kauno apylinkės teismui konstatavus, kad įtariamasis gali bėgti ir trukdyti procesui.

Skundu įtariamojo gynėjas advokatas prašė paskirti švelnesnes kardomąsias priemones – intensyvią priežiūrą ir užstatą. 

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija trečiadienį iš dalies tenkino skundą, iš suėmimo skyrimo pagrindų išbraukusi trukdymą procesui, bet paliko galioti patį suėmimą.

Susipažinusi su teismui pateikta ikiteisminio tyrimo medžiaga, teisėjų kolegija padarė išvadą, kad įtariamajam suėmimas buvo paskirtas pagrįstai, todėl pakeisti jam taikomos kardomosios priemonės švelnesne nėra pagrindo.

Rugpjūčio pabaigoje Laisvės alėjoje, prie kavinės lauko terasos, aštuoni asmenys, kaip manoma, lazdomis, užpuolė ten sėdėjusius keturis vyrus ir vieną moterį.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga yra teigęs, jog įvykęs užpuolimas buvo nusikalstamų grupuočių santykių aiškinimasis, pašaliniai žmonės nenukentėjo.

Šiame tyrime dar keturiems užpuolimu įtariamiems asmenims skirtas trijų mėnesių suėmimas.

Ikiteisminis tyrimas vyksta dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.