Vidzgiriečiai pagaliau laimėjo ir pakilo iš paskutinės vietos

Alytus

Alytaus GidasŠaltinis: Etaplius.lt

84836

Alytaus FK „Vidzgiris“ iškovojo pirmąją sezono pergalę. LFF II lygos 6-ojo turo rungtynėse Virginijaus Sinkevičiaus auklėtiniai nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ dublerius.

Po Tauvydo Liutvinsko, Armanto Žigo ir Lauryno Bernatavičiaus įvarčių vidzgiriečiai pirmavo 3:0. Po pertraukos darsyk pasižymėjo A. Žigas (4:0).

Po to „Sūduvos“ jaunimas atsakė įvarčiu (4:1), o intrigą padidino šeimininkų į savo vartus pataikytas kamuolys (4:2). Per 5 minutes vidzgiriečiai praleido ir dar vieną įvartį (4:3).

65 min. „Sūduvos“ dubleriai liko dešimtyje, o vienu žaidėju daugiau įgijusiam „Vidzgiriui“ pavyko pasižymėti trissyk: įvarčius pelnė Augustas Valukonis (11 m), Eimantas Sinkevičius ir Eisvydas Kunigiškis.

Pirmąją sezono pergalę pasiekęs „Vidzgiris“ iš paskutinės 13-osios vietos pakilo į 10-ąją ir jau gegužės 29-ąją sėkmę sieks pakartoti rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ dubleriais.