Viceministras su Vilkaviškio rajono ūkininkais aptarė žemės ūkio aktualijas

433997800_1026183829018148_7101040810902889592_n
Vilkaviškis
Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Šiandien Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius į Vilkaviškio Kultūros centro didžiąją salę pakvietė rajono ūkininkus.

Aptarti žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo bei Geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės (GAAB) reikalavimų naujovių ir pasikeitimų, laukiančių iššūkių ir galimybių atvyko Žemės ūkio viceministras Egidijus Giedraitis.

Susirinkusiuosius renginio pradžioje Savivaldybės mero vardu sveikino vicemeras Joris Juškauskas. 

Jis džiaugėsi, jog rajono ūkininkai ne tik daug ir sunkiai dirba, tačiau prisideda ir remia įvairias iniciatyvas, yra aktyvūs bendruomenių nariai. 

„Džiaugiuosi, kad mūsų krašto ūkininkai yra Savivaldybės partneriai – jie aktyviai įsijungia į vietos bendruomenės gyvenimą, yra patikimi seniūnų ir seniūnaičių ramsčiai tvarkant aplinką, kelius, organizuojant renginius ir šventes. Tikiu, kad šis gražus bendradarbiavimas tęsis ir toliau. Visiems Jums linkiu augti bei klestėti, o jeigu kiltų problemų – jos visos būtų greitai ir lengvai išsprendžiamos. Turiningos ir informatyvios Jums šiandien dienos“, – susirinkusiesiems linkėjo vicemeras.

Po Žemės ūkio viceministro pranešimo vyko bendra diskusija. Ūkininkai galėjo užduoti rūpimus klausimus bei pasidalyti savo įžvalgomis.

Tikimės, kad susitikimas rajono ūkininkams buvo naudingas, o gautos žinios padės pasiruošti kitų metų pasėlių deklaravimui.