Vestuvinių žiedų dizaino galimybės: fantazijai nėra ribų

Vestuvinių žiedų dizaino galimybės: fantazijai nėra ribų
Vilnius
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiais laikais, kai gyvenimas yra gana sustojęs dėl vykstančios pandemijos, sužadėtiniai ir toliau planuoja vestuves. Nesvarbu, dideles ar mažas. Bet kuriuo atveju, šventė neįsivaizduojama be žiedų. Tiek vestuviniai, tiek sužadėtuvių žiedai turi platų dizaino pasirinkimą, todėl čia – fantazijai ribų nėra.

Auksas ar platina?

Auksas – viena iš ryškiausių visų laikų tendencijų, todėl rinkdamiesi šį metalą, visuomet būsite madingi. Tiesa, jis gali būti rožinis, baltas arba geltonas, tad jei sužadėtuvių žiedai balto aukso, tuomet ir vestuviniai turėtų būti tokie. Taigi, merginos, visuomet derinkite šiuos du žiedus tarpusavyje.

Balto ir rožinio aukso deriniai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni, tačiau jie niekuomet neužims svarbesnės vietos nei geltonasis auksas. Pastarasis puikiai išryškina spalvotų brangakmenių atspalvius. Be abejo, dėl intensyvaus savo atspalvio, jis tinka ne visiems.

Platina – karališkas, labai įnoringas metalas, todėl ne kiekvienas juvelyras ryžtasi su juo dirbti. Dirbti su šiuo metalu reikia specifinių žinių ir specialios įrangos. Vis dėlto, tokie žiedai – ilgaamžiai ir itin patikimi. Net ir po daugelio metų jie džiugins Jus savo spindesiu, lyg būtų nauji. To tikrai negalima pasakyti apie auksą, nes jis labiau braižosi, dingsta blizgesys. Tad šiuos juvelyrinius dirbinius reikia kruopščiai prižiūrėti.

Brangakmeniai

Jei ieškote modernių ir išskirtinių žiedų, brangakmeniai – kaip tik Jums. Juvelyrai ypač rekomenduoja deimantus, mėlynuosius safyrus ir rubinus. Moterims siūloma į vestuvinį žiedą inkrustuoti kelis briliantus, o pas vyrą – vieną. Pasak juvelyrikos meistrų, moterys dažniausiai renkasi 3-5 brangakmenius.

Dar viena 2020 m. gimusi tendencija, gyvuojanti iki šiol – briliantinės juostelės. Deimantai – akmenys, kurie formavosi milijonus metų, todėl sakoma, jog būtent jie simbolizuoja amžinybę. Deimantų juosteles patogu derinti prie kitų žiedų. Jos gali būti lengvai priderinamos prie sužadėtuvių žiedo. Na, o klasikiniam žiedui deimantai suteikia prabangumo.

Skirtingi pasirinkimai

Kartais poroms būna sunku surasti vieną, abiems tinkantį, žiedų dizainą, todėl juvelyrai rekomenduoja rinktis skirtingus žiedus, kurie papildys abiejų poros narių įvaizdžius. Vis dėlto, nepamirškite, jog žiedus galima suderinti. Tereikia pasitelkti minėtuosius brangakmenius, naudoti skirtingus aukso atspalvius ir struktūras. Dažniausiai tokiu atveju pagrindinė spalva būna balta, o kitos detalės – iš geltono arba rožinio aukso.

Klasika

Klasikinius vestuvinius žiedus puikiai galima derinti prie sužadėtuvių žiedų ar briliantinių juostelių. Be abejo, kaip jau minėta, ir į klasikinius žiedus galima įpūsti modernumo. Tą galima padaryti smulkių detalių pagalba. Mada kinta, tad svarbiausia išsirinkti tai, kas tinka ir patinka Jums.

Remiamas turinys