Verslininkai susitiko su meru prie puodelio kavos

image00005
Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Infomoletai.lt informacija

Paskutinę lapkričio dieną „Obuolių saloje“ vyko Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro organizuotas Molėtų rajono savivaldybės mero Sauliaus Jauneikos susitikimas su verslininkais prie puodelio kavos.

Diskusijai susirinko įvairių sričių atstovai: apgyvendinimo paslaugas teikiantys asmenys, maitinimo įstaigų vadovai, smulkaus ūkio šeimininkai, medienos gaminių gamintojai, parduotuvių savininkai ir kiti Molėtų krašto paslaugų teikėjai. Kad geriau pažintų vieni kitus ir bendravimas būtų abipusiai naudingas, susirinkusieji trumpai pristatė save, savo teikiamas paslaugas, prekes ar idėjas. Tokiu būdu verslininkai susipažino, pasidalino kontaktais.

Molėtų meras S. Jauneika trumpai pristatė verslui aktualias rajono naujienas, pasakojo apie rengiamą judumo planą, kurortinės teritorijos galimą įtaką verslo plėtrai, naują ES lėšų finansavimo periodą, bendradarbiavimą su kitais rajonais, kuriant funkcines zonas. Buvo aptarti kelių remonto ir priežiūros klausimai, papasakota, kaip priimami sprendimai dėl žvyrkelių asfaltavimo.

Meras kalbėjo apie rajono lankytinų objektų svarbą, patogaus privažiavimo prie jų klausimus, kvietė aktyviai dalyvauti ir reikšti nuomonę svarstant projektus, rajono plėtros dokumentus, atsakė į pateiktus klausimus. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta, kad mūsų krašte yra daug naujų verslų. „Malonu, kad Molėtuose kuriasi ir stambesni verslai, kurių dėka atsiranda naujų darbo vietų, bet man smagu matyti, kaip atvažiavę jauni žmonės čia kuria „iš nieko“, visada norisi jiems padėti,“ – diskusijai baigiantis sakė Molėtų meras S. Jauneika.

Pilnas straipsnis: infomoletai.lt