Verbūnų globos namai minėjo 3-ąjį gimtadienį

d2_verbunu-globa_5
Šiauliai
R. Žadeikytės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių rajono savivaldybės inf.

Verbūnuose UAB „Kitada“ įkurti ir 2020 metų spalio 20 dieną atidaryti globos namai su svečiais, sveikinimais, dovanomis ir vaišėmis paminėjo 3-ejų metų gimtadienį. Darbuotojus bei čia globojamus žmones su įstaigos gimtadieniu pasveikino Šiaulių rajono vicemeras Eimantas Kirkutis, Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Verbūnų bendruomenės pirmininkas Justinas Jancevičius, Verbūnų romansų atlikėjų ansamblis „Retro“ ir jo vadovė Ona Baranauskienė, Verbūnų bibliotekininkė Antanina Petrauskaitė bei šiauliečių moterų ansamblis.

UAB „Kitada“ direktorė ir globos namų įkūrėja Lina Žalienė pasakojo, kad Verbūnų globos namuose šiuo metu gyvena 40 žmonių, o vietų skaičius yra padidintas iki 44. Įstaigoje dirba 15 darbuotojų, kurių dauguma – verbūniškiai.

Verbūnų globos namai teikia ilgalaikes ir trumpalaikes globos, socialines, sveikatos priežiūros, slaugos ir higienos, maitinimo, buities, užimtumo, laisvalaikio ir pramogų organizavimo, dvasinių bei kultūrinių poreikių tenkinimo paslaugas. Globos namuose apgyvendinami senyvo amžiaus ir suaugę asmenys su fizine negalia, kuriems pagal senyvo amžiaus asmens bei suaugusio asmens su negalia socialinės globos poreikio nustatymo metodiką yra nustatytas ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos poreikis.