Venera Vėžyje: kam meilė, kam pinigai, o kam išlaidos?

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Dangaus kanceliarija

Venera Vėžyje – jautri, emocinga, pažeidžiama, vaikiška, rūpestinga ir šeimyniška. Pagrindinės meilės, komforto ir išlaidų temos nuo gegužės 8 d. iki birželio 5 d.: šeima, vaikai ir namai namučiai. Iš kur jūsų Zodiako ženklui laukti meilės ir pinigų per šias keturias savaites?

Energingieji Avinai jau antrą mėnesį kovoja už savo šeimą ir namus, remontuoja juos ir aktyviai dirba, kad visi namiškiai būtų saugūs ir nieko netrūktų. Dabar jiems atėjo metas nusipirkti ką nors estetiško ar brangaus namų buičiai, jaukiais audiniais, gėlėmis puošti savo interjerą ar įsirengti jaukų poilsio kampelį sklype. Jiems šįsyk verta įsigyti ne dar vieną sportinį kostiumą, o kokybiškus namų rūbus ir savo tvirtovėje mėgautis rezultatu kartu su šeima. Jei trūksta antrosios pusės, su ja Avinus dabar gali supažindinti šeimos narys, tad giminės suvažiavimo irgi nereikėtų ignoruoti.  

Jaučiai dabar labiausiai patenkinti, bendraudami su broliais, seserimis, kaimynais ar artimiausiais draugais. Jie nori parodyti savo sukauptą rezervą ir nepagailės pinigų susitikimams prie vaišių stalo, taip pat ir savo pačių įvaizdžiui, jei tektų vykti į buvusių klasiokų susitikimą. Daugeliui Jaučių dabar labai maga pasikeisti automobilį, įsigyti madingiausią telefono modelį, dviratį, kurio nereiktų minti pačiam. Gegužės antroje pusėje – galima. Jei galvojote apie kulinarijos ar konditerijos kursus arba pasimatymą virtuvėje – dabar jau metas meilei per pilvą.  

Dvyniai gali padidinti savo piniginės storį, išsiderėti didesnį atlyginimą, pakelti kainą už savo darbą, prekes ar paslaugas. Tik yra viena sąlyga – jie visa tai turi teikti su nuoširdžiu rūpesčiu kitais žmonėmis, tuomet ir šie negailės mokėti daugiau. Kita vertus, reikėtų susilaikyti nuo spontaniškų pirkinių, nes yra rizika nemažai išleisti ar apsiryti saldumynų, ieškant emocinio saugumo ir pasitenkinimo. Meilės už pinigus nenusipirksi, bet būtent Dvyniai ją gali sutikti per artimiausias keturias savaites atėję atsiimti atlyginimo ir nuėję pirkti produktų ar prekių.    

Rūpestingiesiems Vėžiams atėjo laikas pasirūpinti pačiu brangiausiu žmogumi – savimi. Negailėti laiko poilsiui, grožiui, įsigyti sau ką nors tokio, kad jaustumėtės gražuoliu ar gražuole. Jei gaminti - tai tik kokybišką maistą, tokį, kokį mėgstate Jūs, o ne kiti, bei patiekti jį estetiškai. Beje, tai laikas, kai Vėžiai labai išgražėja ir visų akys nukrypsta į juos. Tad jau metas kuklioms Vėžiukėms išlįsti iš savo kiauto ir pasirodyti bei drąsiau įvardinti savo norus aplinkiniams. Dabar joms nereikia daug pastangų, kad kas jas įsimylėtų – užtenka vaikiškos šypsenos, tyro naivumo, pasitikėjimo pasauliu, na gal dar naujo vėrinio ant krūtinės. 

Liūtams laikas įsiklausyti  į tai, ko norisi jų sielai. Žibantiems Liūtams užsinorės šiek tiek vienatvės arba pabūti ten, kur nėra minios. Todėl ši gegužė jiems tinkamas laikas išvažiuoti į gamtą, į  ypatingai gražią ir komfortišką vietą, gal prie vandens, galbūt aplankyti šventyklą arba lėtai mėgautis malonumais SPA centre. Fotosesija – irgi puiki investicija šį pavasarį. Jei norisi paaukoti labdarai, pakeliauti po protėvių vietas, panirti į šeimos istoriją, pastatyti paminklą ant jų kapų, – tai dabar suteks pasitenkinimo. Tikėtinas ir slaptas romanas ar meilė per atstumą, bet kažin, ar tai ilgai žavės Liūtus – jie mėgsta viešai girtis savo pasija. 

Mergelės netikėtai pačios sau gali užmegzti romantišką pažintį internetu. Kai kurias Mergeles su nauja simpatija gali supažindinti draugai ar kolegos, simpatijos žiežirbų gali pasitaikyti profesiniame renginyje ar kokioje bendraminčių vakaronėje, ypač jei kam prireiks kokios paslaugos ar rūpesčio. O pasitarnauti Mergelės tikrai moka. Ar tai peraugs į meilės romaną, spręsti principingai Mergelei. O galbūt šio mėnesio pasitenkinimo šaltinis – tai tiesiog internetu įsigytas koks nors įmantrus puodas, aplink kurį Mergelės suburs draugų ratą ir mėgausis laisvalaikiu kartu. Beje, tai tas mėnuo, kai jos puikiai jausis kolektyve, galimas papildomas pelnas iš tinklinio marketingo veiklos ar paslaugų tiekimo internetu.    

Diplomatiškos Svarstyklės, neretai abejojančios dėl daugybės niuansų, pagaliau pasijunta įvertintais profesionalais. Tai jas skatina dar labiau stengtis dirbti, o kartu ir jausti malonumą, kai pasiekiamas rezultatas.  Dalykiniai pietūs ar rūpestis, kai to reikia aplinkiniams – dabar tinkamiausias būdas uždirbti daugiau, gauti pageidaujamas pareigas, pelnyti boso palankumą ar premiją. Romanas ar flirtas su viršininku – irgi galimas scenarijus, tik kažin, ar verta, nes paskui Svarstyklės sugriauš save moralės dilemose. Jei norisi įsigyti ką nors gražaus sau – tebūnie tai kas nors, kas padidintų Svarstyklių profesinį ar socialinį statusą. 

Skorpionams dabar negaila pinigų savireklamai ir savo prekinio ženklo auginimui, tik tai daryti  reikėtų neagresyviai, švelniai, prisistatant šeimos aplinkoje, einant dosnumo keliu arba demonstruojant savo žinias bei diplomus. Dar Skorpionai gali vykti ar suplanuoti gastronominę ar etnografinę kelionę, apsigyvenant šeimos namuose, lankant giminės istoriją menančias sodybas ir pilis. Taip pat Skorpionai su džiaugsmu sumokės už savo guru mokymus arba kaip tik gali patys paskelbti apie savo kursą. Dabar pats laikas jiems padidinti savo vertę (ir kainą!) už konsultacijas, mokymus ir publikacijas. Kai į juos patarimų kreipiasi kiti, jie jaučiasi pamaloninti ir įvertinti. Įsimylėti savo dėstytoją arba mokomą discipliną, kokios nors šalies tradicinę virtuvę ar etno interjerų estetiką, o gal užmegzti romaną kelionėje – irgi šio mėnesio siužetai.   

Šauliai dabar turi šansą uždirbti iš investicijų, ypač į veiklas susijusias su šeimos, namų, moterų, vaikų rūpyba, palanku skirstyti ir leisti kartu su partneriu sukauptas lėšas, sėkmingai susitvarkyti paveldėjimo ar draudimo kapitalą. Tačiau dėl kreditų (tiek ėmimo, tiek skolinimo) reikėtų būti atsargiems, nes juos dalinanti ranka dabar lengva. Įlįsti į partnerio kišenę ar kelnaites, panaudojant naivų vaikišką žavesį ar motinišką rūpestį – labai lengva. Tik atsargiai: yra pavojus tapti priklausomam nuo partnerio, tiek finansine, tiek intymia prasme. Jei su partneriu jaučiatės saugūs, tai bus intymaus artumo ir švelnios aistros mėnuo.

Valdingieji Ožiaragiai, tai metas, kai jūs turite atsigręžti į partnerį ir pasirūpinti juo, nes jo meilė – jūsų komforto ir sėkmės garantas. Nebijokite parodyti švelnumo, įteikti dovaną, skirkite laiko buvimui kartu, investuokite į partnerio sėkmę, išvaizdą, tobulėjimą, poros santykius, jei reikia - sumokėkite poros konsultantui. Piniginiuose reikaluose seksis, jei derinsite interesus, tarsitės ir veiksite drauge. Jei antros pusės nėra – tai geras laikas ją sutikti. Ir gali būti, kad meilės ieškoti nereikės – ji pati Jus pasirinks.    

Vandeniai dabar tiesiog mėgaujasi gyvenimu, nes jų laimė dabar slypi kasdienybės smulkmenose: dienos ritmas, maistas, sportas, rūpinimasis kūnu, buitis ir net darbinės pareigos teikia malonumą. Džiugina kolegos, pavaldiniai ir naminiai gyvūnai – visa ši jauki rutina teikia saugumo pojūtį. Dabar geras laikas investuoti į savo profesinės meistrystės tobulinimą, įsigyti darbui reikalingų įnagių, įrankių ar programų. Artimaiusią mėnesį pasamdyti specialistai, įsigyti augintiniai ar bet koks daiktas, kuriuo naudositės kasdien – jūsų laimės šaltinis. Jei neturite antros pusės, nepraleiskite progos paflirtuoti kasdienėse situacijose – galbūt jums lemta įsimylėti į rūpestingą šeimos gydytoją, jautrų veterinarą, pareigingą buhalterį, žaismingą apdailininką, gražinantį jūsų namus ar virėją putliais skruostais. 

O ant didžiausios meilės bangos dabar – Žuvys. Jos džiaugiasi vaikais, atostogomis su mylimuoju ar šeima, negali pinigų savo širdukams, o ir sau pačioms – joms norisi puoštis ir švytėti, nugalėti konkurentus. Tai išties sėkmingas laikas konkursams, šventėms, atostogoms ir vaikų pirkiniams. Tik saugokitės, kad neištuštintumėte ne tik savo piniginės, bet ir kreditinės kortelės sąskaitos, nes gali pagauti vaikiškas noras puošti ir puoštis, pirkti brangenybes, pramogas, o blogiausiu atveju net lėbauti ir lošti azartinius žaidimus. Jei antrosios pusės nėra – ją galite sutikti vaikų žaidimo aikštelėje, koncerte, teatre, restorane, kurorte, o vyresniuosius gali supiršti net vaikai, pasikvietę šeimos pietų.