Sportas2017 m. Gegužės 15 d. 16:22

Vėl turime Europos čempionus!

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

2945

Gegužės 11 - 14 dienomis Daugpilyje vyko atviras Europos svarsčių kilnojimo čempionatas. Lietuvos rinktinei atstovavo trys Kauno rajono sportininkai ir jų treneris Paulius Visockas.

Čempionate varžėsi dvidešimt vienos šalies sportininkai. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazistams pavyko tapti Europos čempionais. Matas Čepulis, Aurimas Stulgys ir Rolandas Bykovas, estafetės rungtyje, kartu su Lietuvos komandos draugais Ruslanu Kirijenka ir Gyčiu Ūseliu užtikrintai įveikė Rusijos, Latvijos ir Lenkijos komandas.

Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų Matas Čepulis ilgojo ciklo rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo 2-ąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 78 kilogramų Aurimas Stulgys po įtemptos kovos tenkinosi 4-ąja vieta.

Svorio kategorijoje virš 95 kilogramų dvikovės rungtyje Rolandas Bykovas rovimo veiksmu pagerino Lietuvos jaunių rovimo rekordą ir užtikrintai tapo čempionu.

Čempionų treneris taip pat yra patyręs svarsčių kilnotojas, jis varžėsi svorio kategorijoje iki 95 kilogramų. Ilgojo ciklo rungtyje P.Visockas iškovojo tris sidabro medalius - vyrų, veteranų 40 – 45 metų grupėse ir estafetės rungtyse.