Veidrodžiai ir 5 pagrindiniai jų panaudojimo būdai interjere

Veidrodžiai ir 5 pagrindiniai jų panaudojimo būdai interjere
Vilnius
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nors veidrodžiai dažniausiai pasirenkami dėl savo funkcionalumo ir naudojami siekiant įvertinti savo išvaizdą prieš išeinant iš namų, tačiau jie taip pat gali tapti ir unikaliu interjero akcentu. Tinkamai parinktas bei prie esamo erdvės stiliaus skoningai priderintas veidrodis papildo interjerą ir pagyvina bet kokio dizaino namus. NMF HOME specialistai apžvelgia 5 pagrindinius veidrodžių panaudojimo būdus interjere.

1. Veidrodis – pagrindinė kambario interjero detalė

Veidrodis gali tapti dėmesį atkreipiančiu bet kurio kambario interjero elementu. Tačiau visai nebūtina rinktis didžiulio sieninio pakabinamo veidrodžio: net ir mažas veidrodis su originaliu rėmu, pavyzdžiui NMF HOME asortimente esantispakabinamas veidrodis Modern 1, gali tapti išskirtiniu erdvės interjero akcentu.

2. Pakabinamas veidrodis naudojamas siekiant vizualiai padidinti erdvę

Nors pakabinamas veidrodis gali būti naudojamas bet kuriame kambaryje, naudinga žinoti, kad tai – puikus sprendimas mažoms patalpoms. Pakabinami veidrodžiai gali vizualiai padidinti erdvę, tereikia įsitikinti, kad jie atspindi estetiškus kambario vaizdus.

Svarbu paminėti, kad vizualiai mažinti erdvę gali ir tamsūs kambarių kampai. Siekiant išvengti šios problemos, pakabinamus veidrodžius reikėtų kabinti taip, kad šie atspindėtų visus kambaryje esančius natūralius ir dirbtinius šviesos šaltinius bei nukreiptų šviesą į tamsias kambario vietas.

3. Pastatomas veidrodis ir kiti veidrodžiai naudojami siekiant pašviesinti erdvę

Pastatomas veidrodis ir kiti veidrodžiai gali būti naudojami norint pašviesinti tamsų kambarį, tereikia žinoti, kaip juos tinkamai naudoti. Tad, norėdami pašviesinti erdvę, veidrodžius turėtumėte pakabinti arba pastatyti prieš langą: taip padidinsite į patalpą patenkančios natūralios šviesos kiekį. Kuo didesnį veidrodį, pavyzdžiui NMF HOME asortimente esantį pakabinamą veidrodį Classic Silver 10, pasirinksite, tuo šviesesnę erdvę pavyks sukurti.

4. Veidrodis minimalistiniu veidrodžio rėmu gali būti naudojamas vietoje paveikslo

Verta paminėti, kad skoningai tarpusavyje bei prie esamo erdvės interjero priderinti keli pasirinkti veidrodžiai minimalistiniais rėmais gali tapti unikaliais meno objektais ir būti naudojami vietoje paveikslų. Tiesa, siekdami stilistinės darnos, turėtumėte vadovautis keletu svarbių interjero dizaino taisyklių. Tad ką reikėtų daryti?

Pasirinkite vienas kitam proporcingų vienodų arba skirtingų veidrodžių grupę ir pabandykite ją pakabinti keliose skirtingose kambario vietose tam, kad pamatytumėte, kas labiausiai dera Jūsų erdvėje. Tik nesirinkite daug mažų veidrodžių, nes priešingu atveju galite vizualiai sumažinti kambarį.

5. Skirtingų stilių veidrodis pastatomas ir kiti veidrodžiai naudojami įvairiems interjerams

Šiandien rinkoje vyrauja platus įvairių stilių, dydžių, formų ir kt. veidrodžių pasirinkimas, todėl pastatomas veidrodis ir kiti veidrodžiai gali būti lengvai pritaikomi bet kuriame interjere. Pavyzdžiui, dideli kvadrato ar stačiakampio formos veidrodžiai puikiai dera prie klasikinio interjero, apvalūs – klasikiniame ir moderniame, o veidrodžiai minimalistiniais rėmais – skandinaviško stiliaus bei lengvame ir neapkrautame interjere.

Veidrodžiai – nors ir nedidelė, tačiau labai svarbi interjero detalė, todėl ją reikėtų rinktis dėmesingai. Jei ieškote aukštos kokybės, modernaus dizaino ir lengvai, prie bet kokio interjero priderinamų veidrodžių, apsilankykite NMF HOME internetinėje parduotuvėje www.nmfhome.lt. Joje rasite itin platų bei nuolat atnaujinamą unikalaus skandinaviško stiliaus pakabinamų veidrodžių ir pastatomų veidrodžių pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius. Klientų patogumui, įmonė užtikrina nemokamą gaminių pristatymą visoje Lietuvoje.

NMF HOME – vieninteliai Lietuvoje aukštos kokybės veidrodžių rėmų ekstrūzijos būdu gamintojai. Šiuo metu didžioji dalis veidrodžių rinkoje pagaminami Azijoje, todėl įmonė tuo pačiu yra ir viena iš nedaugelio Europoje, kuri gamina veidrodžius.

Remiamas turinys