Vasaros vaikų stovykla „Aš ir mano pasaulis“

Vasaros vaikų stovykla „Aš ir mano pasaulis“
Zarasai
Zarasų r. sav. nuotr.
Ieva Špūrienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Zarasų rajono savivaldybė

Paskutinės vasaros dienos Dusetose buvo pilnos emocijų – šilumos, šviesos, meilės, gerumo, rūpestingumo.

VšĮ „Virsmo studijos“ organizuojama pojūčių stovykla „Aš ir mano pasaulis“ kvietė vaikus pasinerti į emocinį savęs pažinimo nuotykį. Visas stovyklos laikas skirtas tik vaikams – buvo dailės, buvo emocijų ir tylos, buvo improvizacijų ir daug kūrybinės laisvės.

Profesionalūs stovyklos vadovai Rita ir Dalius Dūdėnai linksmai ir kūrybiškai neuroedukaciniais metodais mokė vaikus pažvelgti į save per draugą, per emocijas, per savo pojūčius, atpažinti savo jausmus, garsiai išreikšti emocijas, suvaldyti jas ir saugiai išveikti bei paleisti nemalonius jausmus, gerbti savo bei juos supančių draugų ribas, bendrauti, stiprino vaikų pasitikėjimą savimi, kūrybinį mąstymą bei drąsą būti tuo, kuo esi.

Rita ir Dalius įkvėpė mažuosius savo motyvacija gyventi darniau ir šviesiau bei asmeniniu pavyzdžiu parodė, kad kiekvienas asmeniškai esame atsakingas už tai, ką galvojame, kaip elgiamės ir apie ką svajojame. O svajonių iš vaikų lūpų buvo ištarta daug ir garsiai. Viena iš jų – „ten, kur gera, ten visada norisi sugrįžti“! Vaikai jau laukia kitos vasaros ir naujo nuotykio vasaros stovykloje „Aš ir mano pasaulis“. Tad leiskime svajoti, juk svajonės pildosi!

Dėkojame organizatoriams Ritai ir Daliui Dūdėnams (VšĮ „Virsmo studija“), Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijai už suteiktas patalpas bei maitinimą, Zarasų rajono savivaldybės administracijai už skirtą finansavimą stovyklos veiklai vykdyti.

 

Apie visas stovyklos dienas galite pasiskaityti FB paskyroje Neuroedukacijos praktikos.