Sportas2017 m. Gegužės 25 d. 14:05

Varžėsi tinklininkai

Rietavas

4343

Gegužės mėnesį Rietavo Lauryno Ivinskio mokyklos mažojoje sporto salėje vyko Savivaldybės tinklinio pirmenybės. Šiais metais savo jėgas tinklinio aikštelėje išbandė 4 moterų ir 6 vyrų komandos. Moterys žaidė 2 savaitgalius. Už prizininkių trejeto liko Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 2 komanda. 3 vietą iškovojo komanda „Amber“, 2 vietą –  Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 1 komanda o čempionėmis šiais metais tapo „Rietavo gaja“.

Vyrai gegužės 7, 13 ir 20 dienomis žaidė rato varžybas, o gegužės 21-ąją vyko finalinės varžybos. 6 vietą šiemet užėmė Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda, 5 vietą Tverų gimnazijos jaunimas, 4 vietoje liko po įnirtingos kovos šiek tiek nusileidusi savo varžovams komanda „Duok kamuolį“. 3 vietą iškovojo „Rinktiniai“. Finalinėse varžybose jokių šansų šiemet nepaliko gerai sukomplektuota „Rietavo mediena“, kuri 3-0 įveikė komandą „Smūgis“. Visos komandos prizininkės ir nugalėtojos buvo apdovanotos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.0