Varėnos rajono savivaldybėje paminėta Vietos savivaldos diena

387328194_3998326063771701_1466504173749724660_n-1
Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Spalio 10 d. minima Vietos savivaldos diena. Šia proga Varėnos rajono savivaldybės vadovai sukvietė administracijos ir seniūnijų darbuotojus į posėdžių salę, pasveikino su bendra švente, padėkojo už darbą bei pasidžiaugė nuveiktais darbais.

„Noriu padėkoti visai Varėnos savivaldybės administracijos komandai už nuoširdų bendradarbiavimą ir prasmingus darbus Varėnos krašto labui. Kiekvienas iš Jūsų prisidedate sprendžiant savo bendruomenei aktualius klausimus bei stiprinant vietos savivaldą“, – kalbėjo rajono vadovas.

Administracijos direktorė Vilma Miškinienė pažymėjo, jog ši diena – puiki proga stabtelėti ir pasidžiaugti mūsų visų bendrais darbais ir įgyvendintomis idėjomis Varėnos kraštui.

Vicemeras Tomas Šimukonis taip pat pasveikino susirinkusius darbuotojus su Vietos savivaldos diena ir pasidžiaugė, kad turėjo galimybę prisijungti prie šaunios komandos.

Daliai Varėnos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų Savivaldybės vadovai įteikė padėkos raštus už profesionalų, atsakingą ir kruopštų darbą.

Po sveikinimų ir apdovanojimų Varėnos rajono meras ir Savivaldybės administracijos direktorė bei dalis administracijos darbuotojų išvyko į Lietuvos Respublikos Seimą, kur juos pasitiko kraštietis Seimo narys Juozas Baublys, varėniškiai susitiko ir su Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen. Vėliau laukė ekskursija su gidu po buvusį Lukiškių kalėjimo kompleksą.