Varėnos rajone pasieniečiams vėl įkliuvo gerai žinomas kontrabandininkas

BeFunky-collage(263)
Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  VSAT informacija

VSAT pareigūnai prie pat valstybės sienos su Baltarusija sulaikė druskininkietį su įkalčiais – kone 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį Aleksandro Barausko užkardos pasieniečiai per vaizdo stebėjimo sistemą užfiksavo, kad ties Paramėlio kaimu (Varėnos r.) iš Baltarusijos pusės, nepažeidžiant sienos linijos, mėtomi ryšuliai. VSAT pareigūnai nedelsdami blokavo šį rajoną ir valstybės sienos apsaugos zonoje, vos už 100 metrų nuo jos, sulaikė nešuliais apsikrovusį vyrą. Dvylikoje juodo polietileno plėvele apvyniotų ryšulių, kuriuos jis nešėsi, buvo 1 750 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Paaiškėjo, kad į pasieniečių rankas ne pirmąsyk pakliuvo 35-erių druskininkietis.

Nustatyta, kad vyriškis, neteisėtai būdamas valstybės sienos apsaugos zonoje, pakartotinai pažeidė pasienio teisinį režimą reglamentuojančius teisės aktus. Dėl to ir dėl pakartotinio akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Aleksandro Barausko pasienio užkardoje jam pradėtos administracinės teisenos. Už šiuos pažeidimus įstatyme numatytos atitinkamai 90–170 Eur ir 5 760–6 000 Eur baudos.

Druskininkiečiui įteiktas šaukimas dar šį mėnesį atvykti į Aleksandro Barausko pasienio užkardą, kai ten bus nagrinėjamos šio kontrabandinių cigarečių nešiko administracinės bylos. Toje užkardoje laikinai saugomos ir sulaikytos cigaretės.