Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvas primena savo širdimi rūpintis kasdien

Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  VšĮ Varėnos PSPC informacija

VšĮ Varėnos PSPC kolektyvas primena, kad savo širdimi reikia rūpintis kasdien, todėl rekomenduojame: nevartoti per daug druskos, būti fiziškai aktyviems, sveikai maitintis, reguliariai tikrinti savo kraujo spaudimą, nerūkyti ir vengti alkoholio, pakankamai miegoti ir skirti laiko poilsiui, profilaktiškai lankytis pas savo šeimos gydytoją, kuris reikalui esant paskirs atlikti kraujo tyrimus ir/ar elektrokardiogramą.

Per paskutinius 5 metus VšĮ Varėnos PSPC atnaujino EKG tyrimo kabinetą ir jo įrangą, nebeliko popierinių tyrimo siuntimų ir atsakymų, viskas suvedama ir saugoma PSPC elektroninėje sistemoje, taip užtikrinant pacientų tyrimų atsakymų išsaugojimą ilgą laiką, prailgintas kabineto darbo laikas nuo 7 iki 17 val.

Norime pasidžiaugt, kad su moderniu EKG aparatu dirba kvalifikuota, 38 metų darbo patirtį turinti bendrosios praktikos slaugytoja, kuri per dieną užrašo 50 ir daugiau elektrokardiogramų.

Primename, kad gyventojai užsiregistruoti VšĮ Varėnos PSPC gydytojų konsultacijoms gali elektroniniu būdu https://ipr.esveikata.lt/ , telefonu (8310) 51608 arba gyvai registratūroje.