Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centre pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja

Varėnos pirminės sveikatos priežiūros centre pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja
Varėna
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos PSPC informacija

Nuo rugsėjo 5 d. VšĮ Varėnos PSPC pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja, iš Klaipėdos miesto atvykusi, 7 metų darbo patirtį turinti Ernesta Statkuvienė, kuri pirmenybę teikia tiesioginėms konsultacijoms ir negaili laiko pažinčiai su pacientu bei jo sveikatos istorija. Profesionali, konkreti, rūpestinga, šiuolaikiškas informacines technologijas įvaldžiusi jauna šeimos gydytoja nekantrauja susipažinti su Varėnos ir aplinkinių rajono žmonėmis, ir padėti jiems rūpintis jų sveikata.

Kviečiame prisirašyti ne tik mūsų rajono gyventojus, kurie šiuo metu, dėl gydytojų trūkumo, gydosi kitur, bet ir kaimynus iš Alytaus, Druskininkų, Šalčininkų savivaldybių, kurie papildytų naujai pradėjusios dirbti gydytojos apylinkę.

Didžiausia dovana žmogui – sveikata, o geriausia, kai galime ją padovanoti. Naujai prie Varėnos PSPC prisirašiusiems pacientams sudarysime galimybę pasirinktinai, nemokamai gauti šias paslaugas:

    Profesionali burnos higiena;
    Relaksacijos procedūra;
    Onkologinių kraujo tyrimų programa vyrams ir moterims.

Varėnos PSPC komanda dirba tam, kad patenkintų pacientų lūkesčius, užtikrintų pacientams savalaikes ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

Sveikatos priežiūros specialistai konsultuoja iš anksto registruotus pacientus. Registruotis sveikatos priežiūros specialisto konsultacijai galima nuotoliniu būdu www.esveikata.lt ir Varėnos PSPC registratūroje tel. (8 310) 516 08, šeimos gydytojų ir kitų specialistų kontaktai skelbiami www.varenospspc.lt internetinėje svetainėje.