Varėnos krepšinio akademija kviečia vaikus sportuoti

398351554_178929131941453_8750745201382178128_n-Kopija
Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Jau tris mėnesius Varėnos rajono vaikai turi galimybę sportuoti Varėnos krepšinio akademijoje. Šios akademijos direktorius Povilas Tamulynas džiaugiasi, kad šiuo metu krepšinio treniruotes lanko 97 „studentai“: „Smagu matyti, kaip vaikai noriai sportuoja ir kokia didelė jų motyvacija. Taip pat džiugu, kad krepšinis įtraukė ne tik berniukus, bet ir mergaites – treniruotes lanko apie 20 mergaičių“.

Varėnos krepšinio akademija teikia šiuolaikiškas, kokybiškas, formalųjį̨ švietimą̨ papildančias ugdymo paslaugas, o krepšinio treniruotės ir įvairūs akademijos renginiai pateikiami žaismingai ir inovatyviai skatinant vaikų saviraišką.

„Be gal malonu, kad esame ne pavieniai treneriai, sportininkai ir jų tėvai, o per šiuos tris veiklos mėnesius jau tapome maža bendruomene. Bendruomeniškumo jausmą pastebėjome ir ieškodami rėmėjų, varėniškiai išreiškė didelį norą prisidėti prie vaikų užimtumo. Esame be galo dėkingi už paramą, kurios dėka visiems vaikams, lankantiems Varėnos krepšinio akademiją, bus gaminamos nemokamos krepšinio aprangos, kad visi būtume kaip tikra komanda!“, – džiaugėsi P. Tamulynas.

Varėnos krepšinio akademijos treniruotės vyksta Varėnos „Ryto“ progimnazijoje, „Ąžuolo“ gimnazijoje, Varėnos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ bei Senosios Varėnos lopšelyje-darželyje „Nykštukas“. Taip pat laukiame kol bus sutvarkytas Varėnos lopšelis-darželis „Pasaka“, tuomet galėsime pradėti treniruotes ir čia, nes jau dabar turime 14 norinčių vaikučių.

Akademijos personalą sudaro trys žmonės – Varėnos krepšinio akademijos direktorius Povilas Tamulynas, krepšinį žaidęs nuo 8 metų amžiaus ir Didžiojoje Britanijoje įgijęs sporto verslo vadybos išsilavinimą, Karolis Marcinkevičius, turintis sporto magistro išsilavinimą, o savo pirmuosius profesionalius krepšinio žingsnius žengė studijuodamas ir žaisdamas krepšinį aukščiausiose Lietuvos krepšinio lygose (NKL, LKL) bei varėniškis Motiejus Baublys, kurį meilė krepšiniui pastūmėjo baigti kūno kultūros studijas Lietuvos edukologijos universitete.

„Siekiame suteikti vaikams geriausias galimybes sportuoti, ugdyti ištvermę, stiprinti sveikatą bei atitraukti juos nuo telefono ir kompiuterio ekranų“, – teigė P. Tamulynas.

Varėnos krepšinio akademija kviečia visus rajono vaikus nuo 4 metų registruotis į treniruotes.

Registracija – Varėnos krepšinio akademija – Registracija į treniruotes (varenoska.lt)