Valkininkų gimnazijoje įvyko jau tradiciniu tapęs seminaras-konferencija „Įtraukusis ugdymas – iššūkiai ir galimybės“

417379484_1915807115543856_2424550264439960934_n
Varėna
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos švietimo centras

Sausio 4 dieną Valkininkų gimnazijoje įvyko jau tradiciniu tampantis seminaras-konferencija „Įtraukusis ugdymas – iššūkiai ir galimybės“, skirta Varėnos rajono ugdymo įstaigų vadovams, pavaduotojams ir pedagogams.

Konferencijos metu pranešimus skaitė Ignas Gaižiūnas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ministro patarėjas bendrojo (įtraukiojo) ugdymo klausimais; dr. Edita Baukienė, Varėnos švietimo centro Pedagoginių psichologinių paslaugų skyriaus psichologė; Renata Bakulienė, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos direktorė, mokytoja metodininkė; Dalia Šemeškienė-Kleponytė, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos direktorės pavaduotoja, mokytoja metodininkė bei kitų Varėnos rajono ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai.

Dalyviai išgirdo daug naudingos informacijos, pasidalino savo patirtimis ir įžvalgomis įtraukiojo ugdymo bendrojo ugdymo mokyklose tema. 

Toks rajoninis renginys vyko jau antrus metus iš eilės ir viso rajono švietimo darbuotojų bendru sutarimu buvo nuspręsta toliau puoselėti šią gražią ir prasmingą tradiciją. Tad simbolinis konferencijos organizavimo įrankis – stilizuotas pieštukas, su jau įvykusių ankstesnių konferencijų datų ir šeimininkų įrašais, iškilmingai buvo perduotas Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos atstovams, kurioje bus rengiama sekanti rajoninė pedagogų konferencija.

Varėnos švietimo centras dėkoja seminaro-konferencijos organizavimo partneriams – Valkininkų gimnazijos bendruomenei, už šiltą priėmimą, įsimintiną meninę programą bei puikų organizavimą, pranešėjams – už naudingus pranešimus, bei dalyviams – už norą tobulėti ir semtis patirties ir žinių iš savo kolegų.