„Valerijonas“ pristato jauninamąjį rinkinį: pirmieji Europoje panaudojo ypatingą ingredientą

„Valerijonas“ pristato jauninamąjį rinkinį: pirmieji Europoje panaudojo ypatingą ingredientą
Šiauliai
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vietoje grožio injekcijų – saugi ir natūrali kosmetika. Ar tai įmanoma? „Valerijono“ vaistinės vadovė Almyra Girdenienė sako, kad taip. Jos rankose – naujieji „Razalijos“ kosmetikos produktai – brandžiai odai skirti serumas ir kremas. Juos kuriant, buvo pasitelktas mokslas ir aukso medalį laimėjusi Prancūzijos bendrovės sukurta inovatyvi medžiaga.

„Šią medžiagą panaudojome pirmieji Europoje. Esame ne tik kosmetikos gamintojai, bet ir vaistininkai. Todėl mums būdingas žingeidumas, mums įdomu stebėti naujoves ir sužinoti, kaip jos veikia“, – pasakoja A. Girdenienė.

Kuriant naująjį „Razalijos“ serumą ir kremą, „Valerijono“ vaistininkai bendradarbiavo su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Universiteto profesorė Jurga Bernatonienė sako, kad serume ir kreme buvo panaudota prancūzų kompanijos „Givaudan“ sukurta mažo molekulinio svorio acetilinta hialurono rūgštis PrimalHyal™ Ultrafiller. Praėjusiais metais Lotynų Amerikoje ji buvo pripažinta inovatyviausiu kosmetikos ingredientu. „Ši medžiaga veikia kitaip nei tradicinė kosmetikos gaminiuose naudojama hialuruno rūgštis. PrimalHyal™ Ultrafiller prasiskverbia į dukart gilesnius odos sluoksnius, juos drėkina ir pastebimai veikia net gilias odos raukšles“, – aiškina J. Bernatonienė.

„Dar vienas šios medžiagos pranašumas yra tas, kad ji, skirtingai nei hialurono rūgšties injekcijos, gali apsaugoti odos ląsteles nuo neigiamų aplinkos veiksnių, oro taršos, fotosenėjimo. Šiuos faktorius ypač svarbu suvaldyti, kad brandi oda sparčiau atsinaujintų ir lėčiau vystų“, – profesorei antrina „Valerijono“ vaistinės vadovė.

J. Bernatonienė sako, kad ypatingas ingredientas – ne vienintelis sėkmingos kosmetikos priemonės „receptas“. „Kuriant naujus produktus, ypač svarbu parinkti preparato formulę. T. y. kad visi komponentai, naudojami gamyboje, sinergiškai derėtų tarpusavyje, vienas kitą papildytų. Bendradarbiaujant su „Valerijono“ vaistine, šis efektas buvo pasiektas“, – sako ji.

Profesorė ragina žmones atkreipti dėmesį į kosmetikos priemonių etiketes. „Šiandieninėje kosmetikos rinkoje yra be galo daug produktų. Vis tik retas žmogus susimąsto, ar kiekvieną dieną naudoja iš tiesų sveikus ir saugius produktus“, – sako profesorė.

Naujųjų „Razalijos“ serumo ir kremo sudėtyje – tik natūralūs, ekologiški ir itin aukštos kokybės ingredientai. Juos „Valerijono“ vaistinė gauna dėka maistinių ir cheminių medžiagų tiekimo kompanijos „Oqema“ atstovų, kurie nedidelei „Valerijono“ vaistinei atstovauja plačiame kosmetikos gamintojų tinkle. „Tarpininkaujant „Oqemai“, bendradarbiaujame su prancūzais, vokiečiais, sužinome visas kosmetikos naujoves“, – sako A. Girdenienė.

Naujuosius „Razalijos“ serumą ir kremą galite įsigyti „Valerijono“ vaistinėje ir kitose, Lietuvos nepriklausomų vaistinių tinklui priklausančiose vaistinėse. Taip pat internetu https://parduotuve.valerijonas.lt/jauninamasis-rinkinys.

Reklamas