Valentino dieną praleidai vienas? 4 patarimai, kaip surasti antrąją pusę

man-kissing-hand-smiling-woman-near-glasses-wine-restaurant-near-window
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Rasti žmogų, su kuriuo norisi dalintis gyvenimu, gali būti sunku, ypač, kai tiksliai nežinote, ko ieškote. Tačiau įdėjus šiek tiek pastangų, tai padaryti įmanoma bet kokiame amžiuje. Pateiksime keturis populiariausius būdus, kaip surasti antrąją pusę.

Prieš pradedant paieškas, svarbu žinoti, kokias savybes turinčio žmogaus ieškote. Apsvarstykite, kokie bruožai jus džiugintų. Prisiminkite žmones, su kuriais susitikinėjote praeityje, ir tai, kas juose patiko ar nepatiko. Žinodami, ko ieškote, atpažinsite potencialius partnerius.

Kitas žingsnis – išsiaiškinti, kur galite sutikti žmogų, turintį šias savybes. Neapsiribokite jums įprastomis vietomis. Galbūt tai netradicinis renginys, paroda, savanorystės ar kito pobūdžio organizacija? Galvokite plačiai.

Atskleisime 4 popoliariausius būdus, kaip poros šiandien susiranda vienas kitą.

1. Pažinčių svetainės ir programėlės

Ne paslaptis, kad technologijos pakeitė mūsų pasimatymų ir santykių užsimezgimo būdus. Beje, pasimatymų programėlės dabar yra populiariausias būdas surasti partnerį ar net sutuoktinį. Yra daugybė programėlių, kurios padės lengviau ir maloniau ieškoti ypatingo žmogaus. Nesvarbu, ar ieškote įprasto bendravimo, ar rimtų santykių.

Be to, šis būdas nieko nekainuoja, nes yra daugybė nemokamų svetainių ir programėlių. Tad, užuot laidę pinigus renginiuose ar baruose, sutaupysite laiko ir pinigų.

Galiausiai, šios programėlės padeda pažinti žmogų dar prieš susitinkant su juo. Bendravimas internetu gali atskleisti, ar jūsų požiūriai sutampa svarbiais klausimais.

2. Bendri draugai

Daugelis porų savo gyvenimo partnerius atrado per asmeninius ryšius. Pažintis su mylimuoju per bendrą draugų ratą, galima sakyti, yra sena, tačiau vis dar gyvuojanti tradicija. Ji gerokai palengvina pažinties procesą.

Bendri draugai gali padėti pažinti savo partnerį ar jus dominantį asmenį. Jie gali papasakoti apie šio žmogaus vertybes, pomėgius ir gyvenimo būdą. Nepamirškite, kad būtent draugai yra puikus paramos ir patarimų šaltinis visuose santykiuose.

Nors susitikti su kuo nors per bendrą draugų ratą gali būti šiek tiek nepatogu, ilgainiui tai gali turėti didesnę naudą ir vertę. Išsyk turėsite su kuo leisti laiką!

3. Mokslo įstaiga ar darbas

Neretai žmonės partnerį randa mokymosi įstaigoje ar darbe. Tai taip pat puikus būdas. Iš pradžių galite pažinti vienas kitą aplinkoje, kurioje turite bendrų reikalų. Netruksite suprasti, ar jus gali kas nors sieti. Galbūt bendri pomėgiai ar įkvepianti veikla?

Be to, bendra kolegų ar bendraminčių grupė gali jus palaikyti ir padėti megzti ryšį.

Amerikoje atliktos apklausos metu išsiaiškinta, kad apie 30% porų su savo partneriais susipažino atlikdami kasdienę veiklą. 17% respondentų atskleidė, kad susipažino mokslo įstaigoje. 13% porų susipažino darbe.

 

4. Bare

Jeigu svarstote, ar galėtumėte rasti antrąją pusę, tinkančią rimtiems santykiams, bare, mūsų atsakymas trumpas – taip. Iš apklaustų asmenų 11% susižadėjusių porų pripažino, kad jų keliai pirmą kartą susikirto socialinėje aplinkoje: vakarėlyje, bare, koncerte ar net draugų vestuvėse.

Jeigu esate vienišas, tačiau vengiate išėjimo į barą, pirmyn! Visi šansai – jūsų rankose.