Vakarų Lietuvos ir Žemaitijos bibliotekininkų suvažiavimas šiemet vyko Pagėgių krašte

IMG_1746-scaled
Pagėgiai
Pagėgių savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pagėgių savivaldybė

Š.m. rugsėjo 7 dieną ant Rambyno kalno vyko Vakarų Lietuvos ir Žemaitijos bibliotekininkų suvažiavimas, kurio tikslas yra vienyti Žemaitijos bibliotekininkus bendrai profesinei veiklai, skatinant aktyvų, kūrybišką ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Sąskrydžio dalyvius aplankė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, vicemerė Ligita Kazlauskienė, Vilkyškių seniūnijos seniūnas Darius Jurkšaitis, Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, iškilmingo atidarymo metu pasveikino į Pagėgių kraštą atvykusius svečius, pasidžiaugė bibliotekininkų bendruomeniškumu ir iniciatyvomis, palinkėjo gražaus ir turiningo laiko su kolegomis.

Suvažiavimas kiekvienais metais vyksta vis kitoje vis kitoje Vakarų Lietuvos ar Žemaitijos vietoje, šiemet suvažiavimas vyko ant Rambyno kalno, jį organizavo Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka. Suvažiavime dalyvavo 12 Vakarų Lietuvos ir Žemaitijos bibliotekų komandų iš Jurbarko, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Rietavo, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Telšių, Vilniaus rajono savivaldybių.