Vakaro planus pareigūnui teko atidėti dėl neblaivaus vairuotojo

patrulis
Šiauliai
Pareigūnas D. Budrys. Etaplius ir Šiaulių AVPK nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių AVPK

Antradienio vakaras Pakruojo rajono policijos komisariato vyriausiajam tyrėjui Danieliui Budriui pakrypo neplanuota linkme. Pastabus pareigūnas paaukojo laisvalaikį, kad padėtų kolegoms sulaikyti neblaivų vairuotoją.

Apie 18.30 val. Šiauliuose, viename Vilniaus g. daugiabučio namo kieme, Danielius pastebėjo stipriai svirduliuojantį vyriškį, sėdantį prie automobilio „Opel Zafira“ vairo. Įtarimų vedinas pareigūnas nutarė šiek tiek palaukti ir pažiūrėti ar vyriškis ryšis vairuoti automobilį. Palaukęs kelias minutes, Danielius išvydo, kaip automobilis buvo užkurtas ir ėmė judėti. Nieko nelaukęs, pareigūnas paskambino policijos budėtojams, o pats pradėjo važiuoti iš paskos. Netrukus „Opel Zafira“ buvo sustabdytas atvykusio policijos ekipažo. 63 metų vairuotojui nustatytas 0,87 prom. girtumas, jam už vairavimą apsvaigus teks atsakyti administracine tvarka.
 
Gali būti, kad Danieliaus pastabumas padėjo išvengti nelaimės. Vien praėjusią savaitę Šiaulių ir Telšių apskrityse pareigūnams įkliuvo 30 neblaivių vairuotojų.
 
Ir toliau vykdysime reidus bei principingai reaguosime į pranešimus apie neblaivius vairuotojus. Nerizikuokite sėsti prie vairo apsvaigę – branginkite savo ir aplinkinių gyvybes.