Vaikų lengvosios atletikos varžybose marijampoliečiai iškovojo prizines vietas

Marijampolė

Marijampolės sporto centro nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Marijampolės sporto centras

258465

Vasario 2 dieną Šiauliuose vyko tradicinės vaikų lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“, kuriose dalyvavo 24 Marijampolės sporto centro sportininkai, taip pat norime padėkoti treneriui Gintautui Janušauskui ir trenerei Reginai Bindokienei už puikiai pravestas varžybas.

Trumpas trenerio Gintauto Janušausko ir trenerės Reginos Bindokienės komentaras apie sportinius pasiekimus (rezultatus):

Sėkmingiausiai varžybose rungtyniavo ir čempionų vardus iškovojo:

Adomas Vyšniauskas - 60 m (rez. 7,95, varžybų rekordas), treneris G.Janušauskas ,

Urtė Ivancovaitė - šuolis į tolį (rez. 5,02, varžybų rekordas), treneriai G.Janušauskas,

V.Komisaraitis Jokūbas Petkus - 200 m (rez. 28,40), treneris P.Bieliūnas,

Adomas Vainius - 600 m (rez. 1.51,42), treneris P.Bieliūnas,

Karolis Būras - 1000 m (rez. 3.21,78), treneris V.Komisaraitis.

Antrąsias vietas iškovojo: Monika Keblaitytė - šuolis į tolį (rez.4,91), trenerė Dalia Urbonienė,

Marijus Šufinskas - 1000 m (rez. 3.26,15), treneris P.Bieliūnas,

Trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Augustas Cėpla (rez. 4,51), treneris G.Janušauskas,

Visai netoli prizininkų pakylos liko ir penktąsias vietas iškovojo: Giedrė Gegužytė - 200 m (rez. 30,59), trenerė R. Bindokienė,