Vaikų dienos centro „Aitvaras“ vaikai susipažino su Aukštaitija

Vaikų dienos centro „Aitvaras“ vaikai susipažino su Aukštaitija
Utena
Lauros Gaivenienės nuotr.
Reporteris Elena Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lapkričio 24 d. Biliakiemio vaikų dienos centro „Aitvaras“ vaikai drauge su pedagoge Laura Gaiveniene ir koordinatore Irena Kaminskiene puikiai praleido laiką išvykoje po Aukštaitijos apylinkes. Buvo aplankytas Taurapilio piliakalnis, Vaišnoriškės kaimas, Ginučių vandens malūnas bei Ladakalnis. Kelionės kulminacija – ekskursija į „Auksinio elnio slėnį“ Taukelių kaime, Utenos rajone. Čia jau buvo galima jausti artėjančias Kalėdas, mat čia vaikai sutiko besiganančius elnius ir danielius. Juk elniai – Kalėdų Senelio palydovai...

Sodyboje „Auksinio elnio slėnis“ vaikų laukė dvi puikios edukacijos: pačių pasidarytos ir kaimiškoje krosnyje keptos picos bei šventinių dovanų ruošimas. „Nuoširdžiai dėkojame vadovei Agnei už pasakojimą apie elnių ir danielių gyvenimą, už picų kepimo pamoką. O vadovei Aušrai - už kalėdinės dovanos gaminimą“, – dėkojo vadovėms Laura Gaivenienė.
Išvyka organizuota įgyvendinant Utenos regiono vietos veiklos grupės projektą „Aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo skatinimas gerinant vaikų ir paauglių sveikatą Utenos regione“, kurio tikslas – Utenos regiono vaikų ir paauglių sveikatos gerinimas, organizuojant aktyvų ir sveiką laisvalaikį, siekiant sudaryti sąlygas ir ugdant gebėjimus kultūringai ir įdomiai praleisti laisvalaikį.