Vaiko kambario baldai – greitas ir paprastas kambario įrengimas

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Svetainės, virtuvės ir valgomojo zonos yra dažniausiai naudojamos šeimos namų erdvės. Dažnai jie taip pat yra sukurti atsižvelgiant į suaugusiųjų skonį, o štai vaikų kambariai dažnai būna pamiršti. Dekoruojant vaikų kambarius galima pasitelkti kūrybiškumą ir net smagiai praleisti laiką.

Nors vaiko miegamasis gali būti tiesiog laikomas kambariu, kuriame jūsų vaikas miega, jis taip pat gali virsti žaidimų kambariu, o vėliau ir studijų ar poilsio vieta. Iš tiesų, jiems augant, vaikų pomėgiai, įpročiai ir polinkiai vystosi, o tai suteikia tam tikro sudėtingumo vaikų kambario dizainui. Štai kodėl svarbu, kad jūsų dizainas – spalvų pasirinkimas, baldai, aksesuarai, daiktų laikymo galimybės ir ne tik – prisitaikytų prie pokyčių.

Spalva

Vaikų kambariai yra erdvė, kurioje galite įgyvendinti vaikų fantazijas, nesvarbu, ar tai būtų įmantrūs raštai ar mėgiami personažai. Ryškūs atspalviai, parinkti kartu su vaiku, suteikia erdvei asmeniškumo ir suteikia galimybę pasirinkti dizainą, kurio nematote likusioje namų dalyje. Žinoma, jei klasikinės vaikų kambario spalvos tikrai ne jums, vis tiek įmanoma sukurti gražią erdvę, kupiną charakterio, kurį jūsų vaikas dievins. Dažniausiai prislopintų spalvų kambarį gali paįvairinti amžių atitinkanti patalynė ar skoningi žaislai.

Baldai

Perkant baldus mažylio kambariui, turbūt geriausia rinktis tvirtesnius, patvaresnius variantus. Vaikai šokinės ir laipios aplinkui, nekreipdami dėmesio į subtilius daiktus aplink juos. Tačiau vis dar yra keletas būdų, kaip įtraukti antikvarinius daiktus į savo vaiko kambarį.

Sandėliavimas

Vaikai sukaups nemažą drabužių, žaislų ir kitų daiktų kolekciją, todėl būtina aprūpinti savo kambarį daugybe saugojimo sprendimų. Pavyzdžiui, paprasta spintelė ar pufas puikiai tiks saugoti dažnai naudojamiems žaislams. Pagal užsakymą pagamintos lentynos ar spintelės taip pat daro stebuklus, kad kambarys išliktų elegantiškas ir erdvus. Knygų turėklai ar saugykla po lova taip pat gali padėti paslėpti dideles daiktų krūvas.

Daugiau spendimų galite rasti leojar.lt

 

Reklama