Vyras, nužudęs savo merginą ir „Mis Pasaulis“ konkurso dalyvę, nušautas kalėjime

Pasaulis
„Youtube“ stop kadras.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Plutarkas Ruizas 2017 m. buvo nuteistas 45 metų laisvės atėmimo bausme už savo merginos Sofijos Trinidad ir jos sesers, „Mis pasaulis“ konkurso dalyvės Marijos Jose Alvarado žmogžudystes. Po kelių metų kalėjimo vyras nušautas kalėjime.

Lemtingą naktį visi kartu šventė gimtadienį

Merginos buvo nužudytos po to, kai 2014 m. vykusiame P. Ruizo vakarėlyje Sofija buvo pastebėta šokanti su kitu vaikinu. Liudininkų teigimu, merginos poelgis įsiutino P. Ruizą, todėl Sofija kartu su seserimi nusprendė palikti vakarėlį.

Paskutinį kartą seserys buvo pastebėtos išvykstančios iš vakarėlio su automobiliu, kuris neturėjo valstybinio numerio.

Po savaitės paieškų 19-metės M.J. Alvarado ir jos 23 metų sesers Sofios Trinidad palaikai buvo rasti užkasti atokioje vietoje upės pakrantėje netoli šalies šiaurės vakaruose esančio Santa Barbaros miesto, tą dieną, kai Maria Jose turėjo išskristi į Londonę vyksiantį „Mis Pasaulis“ konkursą.

P. Ruizas greitai tapo šių žmogžudysčių įtariamuoju, o kaimynai jį apibūdino, kaip pavydų ir problematišką žmogų. Iš pradžių vyras neigė bet kokius kaltinimus ir siūlė savo pagalbą artimiesiems, kurie ieškojo dingusių merginų.

Po kelias dienas trukusių policijos apklausų įtariamasis galiausiai nuvedė pareigūnus į vietą, kur ir buvo rasti merginų palaikai. Aukų kūnai rasti visai netoli P. Ruizo gimtadienio vakarėlio vietos.

Pareigūnai konstatavo, kad žudikas šovė savo merginai į galvą, o tada du kartus šovė į nugarą jos seseriai, kuri bandė pabėgti.

Po 7 metų kalėjimo mirtis žudiką aplankė kalėjime

Sulaukęs 40 metų P. Ruizas buvo nužudytas griežčiausio saugumo kalėjime Ilamoje, Hondūre, kur atlikinėjo savo bausmę.

Remiantis pranešimais, žudiką ketvirtadienį (vasario 2 d.) apie 16 val. vietos laiku nušovė kiti du kaliniai.

Įtariamuosius su žmogžudystės ginklu sulaikė kalėjimo prižiūrėtojai.

Dar neaiškūs P. Ruizo nužudymo motyvai, pareigūnai aiškinasi, kaip kaliniams pavyko gauti ginklą.