Užkastos gyvos šunytės jau dairosi namų: kviečiame susipažinti

Šiauliai
Laikinų globėjų nuotr.
Reporteris Elena Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Rugsėjo mėnesį atgarsio sulaukė istorija apie užkastus ką tik gimusius šuniukus – taip jų atsikratyti bandė vienas Ginkūnų gyventojas. Kaimynai apie situaciją pranešė ir beveik visą šeimą pavyko išgelbėti. VšĮ „Šiaulių letenėlė“ greitai perdavė mamą su vaikučiais laikiniems globėjams, kur jie sočiai ir šiltai laukė, kol bus pakankamai dideli ir stiprūs ieškoti nuolatinių namų.
 

Geradarių šeima nusprendė visam laikui priimti mamą Mirtą ir vieną mažylį, kurį pavadino Kipšu. Jo dvi sesutės jau taip pat ieško savo išrinktųjų – šeimų ir namų, kur joms netrūktų nei šilumos, nei maisto, nei meilės ir dėmesio. Kviečiame susipažinti ir pagalvoti, gal būtent jūsų namams ir širdims trūksta naujo šeimos nario.

Abi šunytės, kurias laikini globėjai vadina tiesiog mažylėmis, yra nukirmintos, paskiepytos ir čipuotos. Viena – nenustygstanti vietoje, greitai įveikianti visas gyvenimo kliūtis (t. y. tvoreles). Globėjas sako, kad apetitu šunytė nesiskundžia – kaulus graužia kaip koks dičkis. Kita mažylė ramesnė – mielai prisiglaudžia ir būna glostoma, o ir snukučio bruožai švelnesni, apvalesni.

Šunytės šiuo metu yra pustrečio mėnesio amžiaus ir neturėtų užaugti didesnės nei 10 kg. Jos laukia savo žmonių – tų, kurie priimtų išskėstomis rankomis, visko išmokytų ir skirtų daug daug dėmesio. Mažylės turi ir ypatingą pageidavimą – ypač norėtų bent kartais pamiegoti šeimininkui ant kelių ir leistis kartu į keliones, nors iki artimiausio miškelio. 

Mergytės šiuo metu gyvena Radviliškio rajone, bet, laikinų globėjų teigimu, atstumas meilei – ne kliūtis. Jei susidomėjote, kreipkitės į VšĮ „Šiaulių letenėlė“ – mažylės dovanojamos su prieglaudos sutartimi.