Už vaikų tvirkinimą nuteistam R. Jakščiui pakeista bausmė – skirta 90 parų arešto

Kaunas
Ingrida Steniulienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Kauno apylinkės teismas trečiadienį patenkino Probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus teikimą ir anksčiau už nepilnamečių tvirkinimą nuteistam Remigijui Jakščiui skirtą laisvės apribojimo bausmę pakeitė į 90 parų areštą.

Tai BNS pranešė prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Ši nutartis dar gali būti skundžiama.

Trečiadienį taip pat buvo išnagrinėtas prokuroro prašymas skirti intensyvią priežiūrą – apykoję ir išleisti vyrą iš namų tik valandai per parą. Sprendimas bus skelbiamas penktadienį.

Kauno gyventojams pranešus apie nepilnamečio apsilankymą pas teistą už seksualinius nusikaltimus R. Jakštį, praeitą savaitę pareigūnai paauglį rado pasislėpusį name esančioje nišoje. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

R. Jakštys pernai buvo nuteistas už keturių nepilnamečių berniukų seksualinį tvirkinimą. Šiuo metu teisme yra nagrinėjama dar viena panašaus pobūdžio byla. Teismas minėtam asmeniui buvo uždraudęs bendrauti su nepilnamečiais. 

Anksčiau išnagrinėtoje byloje, kurioje R. Jakštys nuteistas už nepilnamečių seksualinį tvirkinimą, nustatyti keturi nukentėję nepilnamečiai, šiuo metu nagrinėjamoje – trys.