Už nuoširdų darbą padėkota ilgametei Žilinų pagrindinės mokyklos direktorei

Už nuoširdų darbą padėkota ilgametei Žilinų pagrindinės mokyklos direktorei
Varėna
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Varėnos švietimo centre prieš naujuosius mokslo metus vyko susitikimas su rajono ugdymo įstaigų vadovais. Jo metu buvo padėkota ilgametei Žilinų pagrindinės mokyklos direktorei Aldonai Vaitkevičienei.

Keturiasdešimt trejus metus pedagogikos ir aštuoniolikos metų vadovavimo šiai mokyklai darbo stažą turinti A. Vaitkevičienė išlydėta į užtarnautą poilsį.

Dėkodami jai už nuoširdų darbą, Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, Švietimo skyriaus vedėja Stasė Bingelienė bei kolegos pažymėjo, jog A. Vaitkevičienė yra  kūrybinga ir darbšti asmenybė. Ji mokėjo sutelkti mokyklos bendruomenę darniam darbui.

Direktorės vadovaujamoje  mokykloje buvo kuriamas ugdymui palankus mikroklimatas, formuojamas patrauklus įstaigos įvaizdis ir tai lėmė gerus mokinių pasiekimus. Stiprūs ryšiai tarp mokytojų, mokinių tėvų ir visos Žilinų bendruomenės ne vieną kartą džiugino gražiais ir prasmingais renginiai.

A. Vaitkevičienė 1979 m. baigė tuometinio Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto užsienio kalbų fakultetą, įgijo prancūzų kalbos mokytojo kvalifikaciją. 1979–2004 m. ji dirbo Sarapiniškių pagrindinės mokyklos prancūzų kalbos mokytoja. 1987–2004 m. dirbo Sarapiniškių pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja, 2004–2022 m. Žilinų pagrindinės mokyklos direktorė.

 Nuo šių metų rugsėjo 1 d. Žilinų pagrindinė mokykla reorganizuota į Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinį ir priešmokyklinį skyrių.