Utenos vicemeras V. Šeršniovas prisipažino vairavęs neblaivus

Utenos vicemeras V. Šeršniovas prisipažino vairavęs neblaivus
Utena
Soc. tinklų nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Utenos vicemeras Vitalijus Šeršniovas ketvirtadienį prisipažino buvęs sustabdytas neblaivus, jis sako dar neapsisprendęs, ar trauksis iš pareigų.

„Prisidirbau, tad atsiduodu jūsų „teismui“. Po gan ilgo laiko, savaitgalį reikėjo šiek tiek „atsipalaiduoti“. Pirmadienį prieš važiuojant į darbą „prasipučiau“ su savu alkotesteriu. Alkotesteris parodė 0,25 promilės, tad sėdau už vairo ir pajudėjau link darbo“, – ketvirtadienį feisbuke rašė jis.

Policijos departamento duomenimis, automobilis buvo sustabdytas apie 7 val. ryto J. Basanavičiaus gatvėje. Vairuotojui nustatytas lengvas 0,43 promilės girtumas.

Dėl pažeidimo pradėta administracinė teisena.

Vicemeras BNS nurodė, jog dar neapsisprendė, ar pareigas paliks.

„Kaip ir sakiau, atsidaviau save visuomenės teismui. Žiūrėjau ir stebiu dabar kas vyksta internetinėje feisbuko platformoj. Matysiu kaip žmonės reaguoja ir paskui galvosiu ką daryti“, – sakė jis.

„Neatmetu galimybės iš tikrųjų“, – pridūrė V. Šeršniovas.

V. Šeršniovo taip pat nurodė, tarybos nario mandato atsisakyti neplanuojantis.

„Nes man, tarkim, prieš rinkimus atstatydinti politiškai net ir naudingiau būtų (...), čia nepasiteisinimas, bet yra kita kliūtis, įvertinti reikia bus čia visuomenei nauda nuo to ar nebus“, – teigė jis.

Su „darbiečiais“ į tarybą išrinktas V. Šeršniovas vicemeru paskirtas 2019 metais.