Uteniškio padėka Utenos policijos pareigūnams

Utena
Utenos AVPK nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Utenos AVPK

Uteniškis Antanas dėkoja Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei Monikai Gurklytei ir vyresniajam tyrėjui Tadui Garunkšniui:

„Noriu išreikšti nuoširdžią padėką Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams Monikai Gurklytei ir Tadui Garunkšniui už sąžiningą pareigos atlikimą, profesionalumą ir žmoniškumą, pradedant ikiteisminį tyrimą. Ačiū pareigūnams!“

Įvykio aprašymas:
2022 m. rugpjūčio 14 d., vėlai vakare gautas vyro (g. 1938 m.) gyv. Utenoje, pranešimas dėl kaimynų keliamo triukšmo. Tuo metu dirbę, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė Monika Gurklytė ir vyresnysis tyrėjas Tadas Garunkšnis nedelsdami reagavo į pranešimą. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad  vyras (g. 1960 m.) ne tik triukšmavo, bet ir kilusio konflikto metu, sukėlė fizinį skausmą pranešėjui (g. 1938 m.). Smurtavęs vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.