Uteniškiai su pergale prieš Rumunijos čempionus pabaigė turnyrą

Utena
Rasos Šilobraitės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas žiniasklaidai

Utenos ,,Titanai" užtikrintai laimėjo 10:0 (0:0; 0:0; 0:0; 0:0; 1:0; 1:0; 4:0; 0:0; 4:0) prieš Rumunijos čempionus Calarasi „CS Leaders“ komandą.

Budapešte (Vengrija) Utenos „Titanams“ pasibaigė Federacijų taurės kvalifikacinis turnyras.

Uteniškiai paskutinėse turnyro rungtynėse varžėsi dėl penktos vietos ir rezultatu 10:0 laimėjo prieš varžovus iš Rumunijos. Rungtynės prasideda blankiai, komandos pasikeisdavo po keleta „hitų“ iš kurių nieko daugiau neišaugdavo.

Uteniškiai vis patekdavo iki trečios bazės, bet pritrūkdavo tikslaus atmušimo.

Tik įpūsėjus rungtynėms, penktame kėlinyje, pavyksta pelnyti pirmuosius „Titanų“ taškus, po rumunų pramesto kamuolio į trečią bazę bandant pagauti ją vagiant.

Antrasis taškas pasirodo šeštame kėlinyje po „Leaders“ metiko pramesto įžaidinėto kamuolio. Septintame pelnomi keturi taškai po „Titanų“ stiprių atmušimų, o devintame pridedami dar keturi - vienas L. Sirgedo atmušimas „už tvoros“, antras po metiko klaidos (balk) ir likę du parvesti žaidėjai po stiprių atmušimų.

„Titanai“ turnyre su trijomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu dėl nepalankaus praleistų taškų skaičiavimo lieka penktoje vietoje. Tuo tarpu, vienintelių uteniškių nugalėta bulgarų komanda patenka į finalą.

Utenos „Titanai“ (R:10; H:15; E:1).

Metikai: Eivinas Nagurka ir Cutter Reynolds Green.

Taškus pelnę žaidėjai:
po 2 L. Sirgedas, E. Nagurka, K. Janušauskas ir V. Katinas, po 1 E. Žičkus ir T. Ramelis.