URM: Lietuvos ambasada apie 13-metės nužudymą informuota, nuolat palaikomas ryšys su vietos teisėsauga

Pasaulis
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Užsienio reikalų ministro atstovai praneša, kad Lietuvos ambasada Tbilisyje apie 13-metės nužudymą informuota, ji bendradarbiauja su Sakartvelo teisėsaugos institucijomis.

„Lietuvos atstovybė Sakartvele ir ambasadorius A. Kalindra nuolat palaiko ryšį su žuvusios artimaisiais ir suteikia visą reikalingą pagalbą. A. Kalindra taip pat susisiekė su Sakartvelo teisėsaugos institucijomis, kurios tiria įvykį ir aiškinasi aplinkybes“, – Eltai sakė Užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Paulina Levickytė.
 
ELTA primena, kad ketvirtadienį Sakartvelo sostinėje Tbilisyje buvo rasta nužudyta 13-metė Lietuvos pilietė. Apie tai pranešė portalas „Delfi“.
 
Teigiama, kad Sakartvelo Vidaus reikalų ministerija penktadienį informavo, jog buvo pradėtas tyrimas dėl Tbilisyje rastos negyvos nepilnametės. Mergaitės kūnas buvo aptiktas, kai ji dingo ketvirtadienį.
 
Pranešama, kad tyrimas vykdomas pagal straipsnį „tyčinis nužudymas sunkinančiomis aplinkybėmis“, nepilnametės kūnas išsiųstas skrodimui.
 
Pirminiais duomenimis, 13-metė buvo pasmaugta. Įtariamasis dar nėra surastas, policijos pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.