Sulaikyti du galimai narkotinėmis medžiagomis disponavę asmenys

4928_b428305819b876c13e2bf86599e67795
Klaipėda
Klaipėdos AVPK nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, kurie, įtariama, neteisėtai disponavo dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.

Teisėsaugos duomenimis, ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie 23 m. ir 24 m. Vilniaus rajono gyventojų galimai vykdomą kvaišalų platinimą.
 
Lapkričio mėn. viduryje Raseinių r., ties Kryžkalniu pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo šie vaikinai važiavo. Pastarųjų automobilyje atlikus kratą rastas labai didelis kiekis psichotropinės medžiagos – mefedrono (bendra masė – daugiau kaip 500 g, gryno – beveik 300 g).
 
Įtariamieji anksčiau nebuvo teisti, vienas jų, 24 m., niekur nedirbantis, o kitas, 23 m., dirbantis vienoje iš Vilniaus bendrovių.
 
Abu jaunuoliai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau 24 m. vaikinui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.
 
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.
 
Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.