Uostamiestyje ir Klaipėdos rajone praėjusią parą pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų

42327dffff5c9ac031d7ff4228df6e2938b4e5b4
Klaipėda
Pixabay.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone praėjusią parą keturis kartus pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, apie 20 val. 30 min. Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime, sustabdžius automobilį BMW, pas jo vairuotoją (gim. 1981 m.) rasta ir paimta galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. 
 
Anot policijos, apie 3 val. 13 min. Klaipėdoje, Liepojos gatvėje, gydymo įstaigoje, pas greitosios medicinos pagalbos atvežtą vyrą (gim. 1993 m.), kojinėje, rastas ir paimtas plastikinis maišelis su gelsvai baltos spalvos milteliais, galimai narkotine ar psichotropine medžiaga.
 
Kaip nurodo Klaipėdos AVPK, apie 22 val. 58 min. Klaipėdoje, Pilies gatvėje policinės priemonės metu automobilyje „Infinity Q50“ rasta ir paimta birios, į mažus plastikinius maišelius supakuotos, galimai narkotinės medžiagos. Šaukimas atvykti į apklausą įteiktas vyrui (gim. 1979 m.).
 
Policijos duomenimis, antradienio naktį, apie 1 val. 50 min. Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, socialines paslaugas teikiančioje įstaigoje, pas nepilnametį (gim. 2007 m.) rastas ir paimtas plastikinis maišelis, kuriame buvo tabletė, galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga. 
 
Visais atvejais pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.