Universalus Meistras– nuo remonto iki aplinkos tvarkymo

Vilnius
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kasdienėse situacijose namų ūkyje ir už jo ribų neretai nutinka nelaukti nemalonumai. Ima gesti buitinės technikos, elektronikos prietaisai, sugenda elektros instaliacijos ar iš kranų ima varvėti vanduo. Tokiais atvejais dažna šeima nežino kur kreiptis, o buities problemų sprendimas turi įvykti sklandžiai ir greitai, antraip, įvairūs gedimai gali pridaryti kur kas daugiau žalos. Taigi, nutikus panašioms buities bėdoms, į pagalbą gali atskubėti Universalaus Meistro komanda, kurioje dirba dešimtys kvalifikuotų ir profesionalių specialistų, į reikiamą vietą galinčių atvykti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais, švenčių dienomis.

Taip pat komandoje dirba ne tik elektrikai, santechnikai, kompiuterių ar buitinės technikos remonto specialistai. Prireikus perkraustymo, valymo, architekto paslaugų, planuojant būsto remontą ar norint įsigyti namo projektą – visa tai ir dar daugiau gali pasiūlyti meistrų komanda, o platesnė informacija apie paslaugas pateikiama tinklapyje https://www.universalusmeistras.lt/.

Universalaus Meistro paslaugos viename tinklapyje tampa ypač patogiu sprendimu, kai prireikia kelių profesionalių darbuotojų, galinčių per trumpą laiką sutvarkyti, pavyzdžiui, sugedusią buitinę techniką bei kompiuterį. Taip pat jeigu ieškomi meistrai, galintys atlikti tiek kosmetinį, tiek pilną namų remontą. Komandoje dirbantys specialistai užsiima sienų dažymu, trinkelių klojimu, aplinkos tvarkymo, gerbūvio darbais, gali padengti stogą, išvalyti kaminus, suteikti namų interjero dizainerių paslaugas, atlikti geodezinius matavimus, betonuoti grindis ir pan. Tinklapyje yra siūlomos autoserviso ir techninės pagalbos kelyje paslaugos. Prireikus subalansuoti ratus, pataisyti pavarų dėžę, nudažyti ratlankius, suremontuoti turbiną, nupoliruoti žibintus, sutaisyti vairo kolonėles, papildyti kondicionierių, restauruoti automobilį ar iš autoįvykio vietos transportuoti automobilį – Universalaus Meistro specialistai Jūsų paslaugoms.

Bet kurio meistro iškvietimas Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose kainuoja 5 eurus, o galutinė kaina už teikiamas paslaugas priklauso nuo jų sudėtingumo, reikiamų panaudoti ar nupirkti medžiagų kiekio, užtrunkamo laiko darbams atlikti. Kokybiškai, sąžiningai, profesionaliai bei už priimtiną kainą dirbantys specialistai operatyviai atvyksta į kliento namus ir atliktiems darbams bei reikiamoms nupirkti detalėms ar medžiagoms suteikia garantiją. Aukštos kvalifikacijos personalas dirba vadovaudamasis Europos Sąjungos ir Lietuvos nustatytais standartais, naudodamiesi moderniausiomis ir pažangiausiomis technologijomis ir darbų metodikomis.

Taigi, nutikus bėdoms buityje ar kelyje, nedvejokite ir susisiekite su Universalaus Meistro komanda, kuri yra visuomet pasirengusi padėti bei patarti iškilusiais klausimais. Už suteiktas paslaugas privatiems asmenims specialistai yra pelnę daug teigiamų klientų atsiliepimų ir ne kartą grįžta į tuos pačius namus, kuriuose paslauga buvo suteikta. Norint iškviesti meistrą į namus galima kreiptis skambinant tinklapyje nurodytais telefonų numeriais arba pildant užklausos formą ir pateikti joje dominantį klausimą, nupasakojant reikiamą atlikti paslaugą. Valymo, remonto, perkraustymo, autoserviso paslaugos, įvairių gedimų šalinimas buityje ir už jos ribų yra tai, ką siūlo profesionali Universalaus Meistro komanda.

Reklama