#UNIKALU. M. Valkevičus: „Mano tikslas – laimėti Lietuvai „Oskarą“ už animacinį filmą“

#UNIKALU. M. Valkevičus: „Mano tikslas – laimėti Lietuvai „Oskarą“ už animacinį filmą“
Šiauliai
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Naujienų platformoje Etaplius.lt startavusi tinklalaidė „UNIKALU su Asta Lesauskiene“ pristato dar vieną unikalią asmenybę – animatorių, animacijos studijos „MeinArt“ įkūrėją ir vadovą Meinardą Valkevičių. Jaunas vilnietis ne tik visa galvą pasinėręs į animaciją, bet ir užsiiminėja triatlonu, yra itin aktyvus bei visuomeniškas. Be visų veiklų jis taip pat yra dviejų vaikučių tėtis.

Tryliktajame tinklalaidės epizode ambicingas animatorius pasakos apie porą dešimtmečių neišblėstančią aistrą animacijai. M. Valkevičius drąsiai pasakos ir apie neeilinius karjeros užmojus.

„Studiją įkūrėme turėdami tikslą kurti animaciją ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui. O mūsų aukščiausias tikslas – laimėti Lietuvai „Oskarą“ už animacinį filmą. Aš ir mano komanda tuo tikime“, – apie savo gyvenimo svajonę pasakos kūrėjas.

M. Valkevičius sako, kad animacija yra jo kelias ir būdamas vos septynerių metų jis jau žinojo, kuo nori būti. Tiesa, animatorius prisipažins, kad negalėjo pakęsti jo vaikystėje populiarių rusiškų filmukų. Tačiau susipažinęs su „Disney“ animacija taip ją pamilo, kad šiandien jo ranką puošia mylimiausio filmuko herojaus tatuiruotė.

M. Valkevičius pasakos ir apie tai, ko pasigenda lietuviškoje animacijoje ir ką labiausiai mėgsta žiūrėti jo vaikai.

Kūrėjas atviraus apie vaikystėje bei paauglystėje patirtus išbandymus ir atskleis, kokia jo išvaizdos detalė ypač užkliūdavo aplinkiniams.

„Dėl to net plyta per galvą gavau vieną kartą“, – kvatosis M. Valkevičius.

Visą pokalbį tinklalaidėje #Unikalu su Asta Lesauskienė galite pamatyti Etaplius.lt Youtube kanale.