Ukrinų bendruomenė šventė veiklos jubiliejų

img_1441
Mažeikiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybės inf.

Ukrinų bendruomenė, mininti savo veiklos 20-metį, į šventinį renginį „Ką tu? – Bendruomenėje švęskime kartu!“ sukvietė ukriniškius ir svečius iš aplinkinių bendruomenių. Atidengta kalviška saulutė. Vyko krepšinio turnyras, linksmųjų komandų varžytuvės, gaminti patiekalai iš 20 ingredientų. Skambėjo sveikinimai.

Bendruomenę sveikino ir dar ilgai gyvuoti linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Kristina Juškevičienė, Židikų seniūnė Skirmutė Flemingienė, Ukrinų kaimo gyventojai, kaimyninių bendruomenių atstovai, kiti svečiai.

Atidengta kalvio Česlovo Pečetausko nukalta saulutė, skirta išėjusiems, esamiems ir būsimiems ukriniškiams atminti. Simbolinę juostelę perkirpo vicemerė K. Juškevičienė ir saulutės autorius Č. Pečetauskas, pašventino Ukrinų Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kun. Dainoras Židackas.

Krepšinio turnyre susirungė 8 komandos iš Ukrinų, Mažeikių, aplinkinių bendruomenių. Nugalėtojos vardas atiteko komandai iš Mažeikių, 2-ąją vietą užėmė šeimininkų komanda, 3-iąją – krepšininkai iš Sedos. Taip pat išaiškinti taikliausieji baudų ir tritaškių metikai.

Ukrinų gatvių ir svečių komandos rungėsi linksmosiose varžytuvėse, kur turėjo atlikti įvairias užduotis, gamino dvidešimtmečio valgius iš 20 komponentų. Populiariausias – šiupinys, desertui – kompotas iš 20 uogų ir vaisių.